Konica Minolta zet een grote stap voorwaarts in haar dienstverlening. Vanaf vandaag kan het bedrijf alle servicemanagementsystemen, waaronder TOPdesk, Ultimo en servicenow, van klanten in een handomdraai koppelen aan haar eigen servicenow -omgeving – dankzij de inzet van QR Connect.
Met deze innovatieve oplossing wordt het melden van incidenten niet alleen eenvoudiger voor de eindgebruiker, maar helpt QR Connect ook actief bij het voorkomen van meldingen. Een duidelijke shift left in de dienstverlening.
QR Connect zorgt ervoor dat een ticket automatisch wordt aangemaakt in zowel het servicemanagementsysteem van de klant als in servicenow bij Konica Minolta. Statussen blijven real-time gesynchroniseerd en zodra een melding is opgelost, wordt deze ook in alle gekoppelde systemen gesloten. Dit voorkomt dubbel werk en versnelt het volledige proces.
Enorme tijdsbesparing in de hele keten
Dankzij deze ontwikkeling besparen eindgebruikers, servicedeskmedewerkers én de 1e, 2e en 3e lijnsservices van Konica Minolta enorm veel tijd. Het resultaat: hogere efficiëntie, snellere doorlooptijden en een flinke kwaliteitsimpuls voor de dienstverlening.
“Een win-win-win,” zegt Robert van Berkum, Business Manager bij Konica Minolta. “Deze oplossing maakt koppelen niet alleen eenvoudiger, maar levert ook aantoonbaar voordeel op voor zowel onze klanten als onze interne organisatie. Dit is echt een fantastische ontwikkeling voor onze dienstverlening.”
Ook vanuit QR Connect klinkt enthousiasme: Merlijn de Vroe benadrukt: “Dit laat exact zien wat de meerwaarde is van QR Connect: alles draait om het maximaal ondersteunen en helpen van de eindklant. Deze stap biedt enorm veel potentie, niet alleen voor alle Managed Service Providers in Nederland maar ook internationaal.”
Met deze lancering bevestigt Konica Minolta opnieuw haar positie als innovatieve en klantgerichte MSP, klaar om klanten vandaag én morgen optimaal te ondersteunen.
Voor meer informatie, neem contact op met:
Contact Konica Minolta
Robert van Berkum
Business Manager
Konica Minolta Belgium & The Netherlands
Robert.vanberkum@konicaminolta.nl
+3120 658 4126
Contact QR Connect
Merlijn de Vroe
CEO
QR Connect BV
merlijn@qr-connect.com
+3185-4011025