www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (287 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

Pax8 heeft Tom Gavin aangesteld als Chief Marketing and Communications Officer

Zwolle, 2 oktober 2025 --- Pax8, de marketplace voor cloud commerce, maakt bekend dat Tom Gavin de nieuwe Chief Marketing and Communications Officer wordt. Gavin wordt verantwoordelijk voor het leiden van de wereldwijde marketing, merkstrategie en communicatie. Daarbij richt hij zich op het versterken van het bedrijfsverhaal, het uitdragen van de merkidentiteit en het versnellen van de groei door middel van krachtige storytelling, klantbetrokkenheid en community engagement. Hij gaat Pax8 ook verder positioneren als koploper op het gebied van AI en managed intelligence, waarbij samen met partners kleine bedrijven worden geholpen om te groeien en in te spelen op het agentic tijdperk. Gavin rapporteert aan Nick Heddy, President and Chief Commerce Officer bij Pax8.

“Wij zijn blij met de uitgebreide ervaring die Tom meebrengt op het gebied van marketing en communicatie,” aldus Heddy. “Onze missie is om kleine bedrijven en hun partners te helpen in dit nieuwe tijdperk van AI en managed intelligence. Tom’s leiderschap zal van cruciaal belang zijn om dat verhaal te versterken en ons te helpen dit wereldwijd te verkondigen.”

Gavin heeft bijna dertig jaar leiderschapservaring in de bedrijfswereld, de overheid en de non-profitsector en bekleedde seniorfuncties bij organisaties zoals het Witte Huis, Salesforce, Coupa, Workato en ONE Campaign. Hij heeft een carrière opgebouwd op het snijvlak van merkstrategie, groei en storytelling, en hielp bedrijven zich te onderscheiden, te groeien en leiderschap te tonen in dynamische markten.

“Ik ben enthousiast over de missie van Pax8 om kleine bedrijven te helpen floreren via hun partners.Pax8 heeft al een ongelooflijk fundament gelegd als dé marketplace voor cloudoplossingen en de kans is nu om die kracht mee te nemen naar het agentic tijdperk. We zullen onze band met de partners verdiepen, de manieren uitbreiden waarop we hen ondersteunen, en ons verhaal aanscherpen zodat nog meer kleine bedrijven met vertrouwen kunnen groeien in dit nieuwe tijdperk,” aldus Gavin.

###

Over Pax8
Pax8 is de technologie marketplace van de toekomst. Het bedrijf brengt partners, leveranciers en kleine tot middelgrote bedrijven (MKB’s) samen via AI-gebaseerde inzichten en uitgebreide productondersteuning. Via een wereldwijd partnerecosysteem van meer dan 40.000 managed service providers (MSP’s) helpt Pax8 het MKB door software en diensten te bieden die hun groei stimuleren en security verbeteren. Pax8 richt zich op het innoveren van cloud-commerce op grote schaal en stimuleert klantwerving en het gebruik van meerdere oplossingen binnen het complete ecosysteem.

Volg Pax8 op Facebook, LinkedIn, X en YouTube en lees onze blog.

Voor meer informatie voor de pers
En Serio
Anke van Heerebeek
anke@enserio.nl
+31 (0)6 4820 3864 
Recent van Pax8  
Pax8 heeft Tom Gavin aangesteld als Chief Marketing and Communications Officer

Pax8 benoemt Kathryn Almendarez Marsman tot Senior Vice President of Global Vendor Alliances

Verstreken tijd: 287 dagen
Pax8 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu