Apeldoorn, 30 september, 2025 - EGO Power+ breidt zijn Europese team uit met Fabian Storm als Strategic Category Business Development Manager Autonomous Mowing Solutions. Met zijn komst investeert EGO doelgericht in de toekomst van autonoom maaien en de versterking van zijn marktpositie in dit groeisegment.
Storm werkte bijna acht jaar bij Husqvarna als Business Developer en Key Accountmanager. Zijn focus lag daar bij de ontwikkeling en introductie van professionele maaioplossingen op de Europese markt. Die ervaring wil EGO benutten om zijn ambities in de markt voor autonome robotmaaiers te realiseren.
“EGO beschikt over technologie die het verschil maakt: stil, makkelijk in gebruik en met krachtige accu’s,” zegt Storm. “Ik zie grote kansen om met onze nieuwe modellen de lat in de markt hoger te leggen en te laten zien dat autonoom maaien veel meer biedt dan gemak alleen.”
Eerder dit jaar introduceerde EGO nieuwe robotmaaiers, waaronder de RM2000E en RM4000E. Voor 2026 staan er ambitieuze plannen op de agenda om de innovatie rond robotmaaiers verder uit te breiden. Deze ontwikkelingen richten zich op het maaien van grotere oppervlaktes, geavanceerdere navigatie en nog meer efficiëntie. De nieuwste modellen van EGO zullen gebruikmaken van PathIQ-technologie en zich daarmee duidelijk onderscheiden in de snelgroeiende markt voor autonoom maaien.
Volgens Gerco de Graaf, Director of Sales, helpt Storm de strategische koers van het bedrijf verder vorm te geven: “Met zijn kennis van de technologie en de markt vergroten we onze slagkracht. Op die manier kunnen we sneller inspelen op marktkansen en onze meerwaarde op het vlak van kwaliteit en innovatie blijven uitbreiden.”
###
Over EGO
EGO is een bedrijf gebouwd op kwalitatief hoogwaardige en innovatieve producten. Als onderdeel van een internationaal productiebedrijf, opgericht in 1993, hebben wij de grenzen van de accutechnologie vanaf het begin verlegd en naar een hoger niveau getild. Vandaag zijn wij één van 's werelds grootste fabrikanten van gereedschap, met een productie van meer dan 10 miljoen stuks per jaar en verkoop in 65 landen wereldwijd.
Het elektrisch aangedreven EGO Power+ assortiment dat werkt op accu’s levert hetzelfde vermogen als apparaten aangedreven door verbrandingsmotoren, maar dan zonder lawaai, gedoe en uitstoot. EGO's toonaangevende Arc Lithium 56v accutechnologie levert een nieuw prestatieniveau, waardoor je het betrouwbare vermogen krijgt dat je nodig hebt om hard te blijven werken tot de klus geklaard is.
Het tuingereedschap van EGO is comfortabel in gebruik, met een indrukwekkende looptijd en snelle laadtijd voor het ultieme gemak. Geen ritjes meer naar het tankstation voor brandstof en niet langer de opslag van licht ontvlambare vloeistoffen in de woning of schuur.
Ga voor meer informatie naar
egopowerplus.nl en onze
Challenge2025.