www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (257 dagen geleden)
Bedrijf:

Masterclass ‘Start je eigen beautymerk’ door Elif Kiliç – insiderkennis uit bijna twintig jaar ervaring

Amsterdam, 23 september 2025 – Een eigen beautymerk beginnen: voor velen een droom, maar in de praktijk sneuvelt het merendeel al in het eerste jaar. Niet door gebrek aan ideeën, maar omdat niemand vertelt hoeveel er écht bij komt kijken. Met de masterclass “Start je eigen beautymerk” deelt Elif Kiliç, Founder & CEO van Cosmi Cosmetics, haar bijna twintig jaar ervaring in de internationale beautywereld.

Van droom naar merk – zonder onnodige fouten

De masterclass geeft deelnemers concrete handvatten en laat zien welke keuzes het verschil maken tussen falen en succes: van regelgeving tot productontwikkeling, van merkregistratie tot prijsstrategie, en van veelgemaakte beginnersfouten tot bewezen groeimodellen.

“Ik begon op mijn zestiende, zonder luxe of vangnet – alleen met de wil om iets op te bouwen,” zegt Kiliç. “Sindsdien heb ik met salons, winkels, influencers en grote ketens gewerkt en talloze private-labelprojecten begeleid in make-up, skincare, parfum en supplementen. Steeds weer zie ik: succes is geen toeval, maar het resultaat van de juiste keuzes op het juiste moment.”

Voor wie is de masterclass bedoeld?

  • Ondernemers of starters die een eigen beautymerk willen lanceren.
  • Saloneigenaren die hun diensten willen uitbreiden met een eigen lijn.
  • Influencers en social-media creators (Instagram, TikTok) die hun bereik willen vertalen naar een eigen merk.
  • Creatieve visionairs die hun passie voor beauty willen uitbouwen tot een duurzaambedrijf.

Praktische informatie

Over Elif Kiliç

Elif Kiliç is al bijna twintig jaar actief in de internationale beautywereld. Als Founder & CEO van Cosmi Cosmetics is zij verantwoordelijk voor de exclusieve distributie van Golden Rose Cosmetics in de Benelux, waar zij nauw samenwerkt met beauty- en kapsalons, retailers en groothandels. Daarnaast begeleidt zij wereldwijd private-labeltrajecten in make-up, skincare, lichaamsverzorging, parfum en supplementen. Zij ondersteunt zowel startende merken als gevestigde ketens en weet precies wat nodig is om een idee om te zetten in een succesvol product in de markt. Met haar achtergrond in fytotherapie koppelt zij kennis van schoonheid en welzijn aan strategisch ondernemerschap.
Recent van Golden Rose Cosmetics  
Masterclass ‘Start je eigen beautymerk’ door Elif Kiliç – insiderkennis uit bijna twintig jaar ervaring

Golden Rose groeit in Europa met vegan lipproducten en bewuste beautymissie

Verstreken tijd: 257 dagen
Golden Rose Co.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu