ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (332 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Jan Van Autreve aangesteld als nieuwe CEO van Protime

Voormalig CEO Gille Sebrechts vervult rol van Executive Vice President binnen SD Worx

RotterdamProtime, workforce management softwareleverancier, stelt Jan Van Autreve (52) aan als nieuwe CEO. Begin september volgt hij Gille Sebrechts (31) op. Gille blijft nauw betrokken bij de organisatie als Executive Vice President bij moederbedrijf SD Worx.

Meer dan 20 jaar leiderschapservaring
Jan Van Autreve brengt meer dan twintig jaar aan ervaring in leidinggevende- en bestuursfuncties mee. Zo was hij CEO van ParkLane Insight. Daarvoor bekleedde hij diverse topfuncties in de verzekeringssector, waaronder CEO van NN Insurance Belgium en Delta Lloyd Life. Hij combineert zijn strategisch inzicht altijd met een mensgerichte aanpak.

Gille Sebrechts gaat de functie van Executive Vice President binnen SD Worx Group vervullen. In deze rol vallen zowel Protime en SAP Solutions, als de regio’s Verenigd Koninkrijk, Ierland, en internationale markten onder zijn verantwoordelijkheid. Vanuit deze functie kan hij zich meer richten op strategische ontwikkeling, terwijl hij nauw betrokken blijft bij Protime. Daarnaast zal Jan rechtstreeks aan hem rapporteren.

Internationale toekomstambities
De ambitie van Protime voor de komende jaren is om het klantenbestand verder uit te breiden en de omzet verder te laten groeien. In de afgelopen drie jaar realiseerde het bedrijf namelijk al een omzetgroei van 65 procent, van 45 miljoen euro naar 75 miljoen euro. Maar hierbij mag een sterke focus op de bedrijfscultuur waarin de medewerkers centraal staan niet ontbreken. De directiewissel helpt om de operationele slagkracht te versterken en de strategische continuïteit te garanderen, om zo de ambities te realiseren en de positie van Protime als toonaangevende Europese speler in workforce management oplossingen te versterken.

Gille Sebrechts: “Jan heeft, mede vanuit zijn adviseursrol, een sterke verbinding met het tech-ecosysteem. Hij gelooft sterk dat groei voortkomt uit de combinatie van mensen en technologie. Zijn komst markeert een nieuw hoofdstuk, met frisse energie en ideeën om het bedrijf verder te laten groeien.”

Jan Van Autreve over zijn aanstelling: "Ik ben heel enthousiast om aan boord te komen bij Protime. Het bedrijf bouwde al een sterke reputatie op in workforce management oplossingen. Samen met de teams en klanten kijk ik ernaar uit om dit succesverhaal verder uit te bouwen. We willen dé workforce management aanbieder in Europa worden. Internationalisering is daarbij the way to go.”
Recent van Protime BV  
Onveilige producten en kwaliteitsverlies door verkeerde personeelsinzet: ruim een derde van maakindustrie-werknemers ziet risico

Onbevoegd aan het werk in de industrie? Eén op de drie werknemers mist de juiste certificering

Protime neemt Checks over en versterkt aanbod personeelsplanning

Verstreken tijd: 332 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Protime BV contact  

+31 182 587 222
www.protime.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl