www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (306 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Odin Groep betreedt met Previder de Duitse markt met overname bedrijfstak Digital Workspace van Orange Business – Digital Services Europe in Amsterdam en Karlsruhe

Odin Groep, moederorganisatie van onder andere Previder, neemt de digitale workspace-tak van Digital Services Europe over. Dit bedrijfsonderdeel omvat onder andere circa 100 IT-professionals die actief zijn vanuit vestigingen in Amsterdam en Karlsruhe (Duitsland). Deze overname markeert een belangrijke mijlpaal voor Odin Groep: een eerste stap op de Duitse markt én een versteviging van haar positie als toonaangevende IT-partner binnen Nederland en Europa.

De overgenomen bedrijfstak is gespecialiseerd in moderne werkplekken. In de afgelopen jaren heeft het team een indrukwekkende staat van dienst opgebouwd in het bedienen van middelgrote en grote organisaties met hoogwaardige IT-diensten. Wat deze overname bijzonder maakt, is dat deze diensten bij Odin Groep niet als ondersteunend of aanvullend worden gezien, maar de kern van de organisatie vormen.

“Deze overname is voor ons een strategisch belangrijke stap,” zegt Arno Witvliet, CEO van Odin Groep. “Dit type digitale dienstverlening, ontwikkeld door Orange Business – Digital Services Europe, is een essentieel onderdeel van de kernstrategie van Previder. Wij zijn ervan overtuigd dat de synergie tussen onze activiteiten een belangrijke kans biedt voor duurzame groei en toekomstig succes. We zijn dan ook enorm blij dat deze teams uit Amsterdam en Karlsruhe zich bij ons zullen aansluiten. Hun technische expertise, klantgerichte instelling en ervaring in complexe IT-trajecten rondom digitale workspace sluiten naadloos aan bij wat wij doen én wie wij zijn.”

“We bouwen aan een organisatie met internationale slagkracht, maar met lokale aanwezigheid. Deze collega's brengen niet alleen relevante kennis en ervaring mee, maar ook een cultuur van betrokkenheid bij de klant en verantwoordelijkheid voor stabiele, toekomstgerichte oplossingen. Precies waar ons team van Previder Nederland ook voor staat."

“Het creëren van een inspirerende werkomgeving voor onze medewerkers en het leveren van maximale aandacht aan onze klanten zijn onze hoogste prioriteiten,” aldus Sara Murby Forste, CEO Orange Business – Digital Services Europe. “Bij Odin Groep herkenden we dezelfde toewijding aan vakmanschap, klantbetrokkenheid en continue ontwikkeling. Dat maakt deze stap niet alleen strategisch logisch, maar ook inhoudelijk juist.”

Met deze stap breidt Odin Groep haar internationale dekking verder uit. Na eerdere uitbreidingen in België, is de toetreding van Previder tot Duitsland een logische volgende stap in het realiseren van de internationale groeistrategie. Daarbij blijft het menselijke aspect voorop staan: klanten houden hun vertrouwde aanspreekpunten en medewerkers blijven doen waar ze goed in zijn, maar voortaan binnen een organisatie waar hun werk centraal staat.

Deze overname sluit aan op de bredere ambitie van Odin Groep om duurzame groei te realiseren, in te zetten op specialisatie en klanten te ondersteunen met schaalbare IT-oplossingen vanuit lokale betrokkenheid.
Recent van Odin Groep  
Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord

Odin Groep bouwt landelijke dekking verder uit met overname van DUVAK

Odin Groep versterkt positie in West-Nederland met overname van Proxsys

Verstreken tijd: 306 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Odin Groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR