ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Meer dan de helft van de salarisprofessionals verwacht dat AI binnen drie jaar delen van het werk overneemt

Amersfoort – Maar liefst 57 procent van de salarisprofessionals verwacht dat artificial intelligence (AI) binnen drie jaar delen van hun overneemt. Dit is een aanzienlijke stijging ten opzichte van 2023, toen nog slechts 25 procent dit dacht. Zo blijkt uit het achtste Trendonderzoek van NIRPA, het Nederlands Instituut van Register Payroll Accounting, onder 1.000 salarisprofessionals. AI doet momenteel steeds meer zijn intrede in het vak van de salarisprofessional: drie op de tien zetten de technologie nu al in.

AI is een kans
Salarisprofessionals plukken met dit soort technologieën nu al de vruchten van AI en het grootste deel (85%) ziet de technologie dan ook meer als kans dan als bedreiging. Wel zorgt het ervoor dat hun werkzaamheden veranderen. Salarisprofessionals verwachten in de toekomst dan ook vooral het verschil te kunnen maken als vraagbaak voor personeel en klanten (26%), in communicatie naar de klant (20%) en bij het uitvoeren van controles (19%).

Kennisniveau moet omhoog
Om de technologie effectief in te zetten, is het wel noodzakelijk dat salarisprofessionals over de juiste vaardigheden beschikken. Een kwart van hen (23%) heeft het afgelopen jaar hier al een training of cursus voor gevolgd. De helft (49%) is dit nog van plan.

Ruud van Leeuwen, directeur bij NIRPA: “De kijk van salarisprofessionals op artificial intelligence is in de afgelopen twee jaar ontzettend veranderd. Veel professionals zien inmiddels in dat AI zorgt voor efficiëntie en een blijvende positie krijgt binnen het vakgebied. Uit ons onderzoek blijkt dat een deel nog zoekende is naar hoe ze zelf met de technologie aan de slag kunnen. Dat is begrijpelijk, een nieuwe ontwikkeling vraagt immers altijd om verkenning en oefening. Ik wil salarisprofessionals dan ook aanraden om klein te beginnen. Ontdek hoe je AI kunt inzetten in werkprocessen, volg een training en bespreek met collega’s welke toepassingen zij al gebruiken. Zo bouw je samen aan een nieuwe werkwijze, waarmee je het werk niet alleen efficiënter maar ook leuker kan maken.”             

Verstreken tijd: 21 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Bedrijfsinfo  

Logo NIRPA

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo NeuroCluster AI
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo Dutch IT Channel
Logo Carly
Logo Reverse IT
Logo MedUX
Logo Veeam Software
Logo Ictivity
Logo Odin Groep
Logo Lightspeed
Logo Visma YouServe
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo Ormit Talent
Logo Exotec
Logo Orange Business
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101612 persberichten
6854 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15899 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu