www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (339 dagen geleden)
Bedrijf:

Stop met uitstellen: campagne roept Nederlandse bedrijven op nú te starten met AI

Meer dan 70% gebruikt AI zonder beleid – ‘AI-uitstellers’ drukt op de startknop

Uit recent onderzoek blijkt dat 73% van de medewerkers al AI gebruikt zonder toestemming. Tegelijkertijd heeft 40% van de organisaties nog geen concrete aanpak of stellen ze de implementatie van AI door angst uit. Terwijl risicos rond dataveiligheid, privacy en AI-misbruik toenemen, blijven veel organisaties steken in uitstelgedrag. Reden voor AI Opener om, samen met partners Trojan Monkeys, AI Ready, Artific en Een Stukje de campagne De AI-uitstellerste lanceren.

"Iedereen zegt: ‘We moeten iets met AI’, maar ondertussen verdwalen bedrijven in commissies, whitepapers en tool-wildgroei,” zegt Radboud Langenhorst, medeoprichter van AI Opener. “De realiteit is: medewerkers zijn allang begonnen met AI – zonder toezicht, zonder beveiliging, vaak met gratis tools van over de grens. Hoog tijd om dat in goede banen te leiden.”

Herkenbaarheid
De campagne bestaat uit een reeks online video’s vol ironie en herkenbare situaties die ingaat op waarom bedrijven AI-uitstelgedrag vertonen. Zoals de manager die plechtig voorstelt om “een commissie op te richten”, terwijl zijn team al maanden AI-tools gebruikt. Of de medewerkers die zich te belangrijk vinden om AI te gebruiken. En dan zijn er nog de collega’s die AI afdoen als hype – terwijl ze zuchten over hun overvolle inbox. De video’s zijn geproduceerd in samenwerking met het contentbureau Trojan Monkeys en de influencers van Een Stukje.

Naar een veilige en geïntegreerde AI-werkomgeving
De campagne sluit aan bij AI Opener’s bredere missie: MKB-bedrijven helpen AI slim en veilig toe te passen in commerciële teams. Vorige maand lanceerde het bedrijf samen met AI Ready en Artific een onafhankelijk Nederlands AI-platform dat MKB-medewerkers ondersteunt bij de inzet van AI. Dit gebeurt onder andere via AI-agents die medewerkers direct helpen in hun dagelijkse werk — binnen een versleutelde, privacyvriendelijke omgeving die volledig voldoet aan Europese en Nederlandse normen.

Made in NL
Langenhorst: “In een wereld waarin AI steeds dominanter wordt, kunnen bedrijven niet het risico nemen dat hun bedrijfsdata zomaar belandt in Amerikaanse of Chinese AI- modellen. Daarom bouwen we aan een alternatief dat lokaal, transparant en toekomstbestendig is.”
Recent van AI Opener  
AI Opener haalt Jorre Rienstra (ex-Meta, ex-Pon) binnen voor commerciële opschaling

Stop met uitstellen: campagne roept Nederlandse bedrijven op nú te starten met AI

Verstreken tijd: 339 dagen
AI Opener contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl