www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (26 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Schneider Electric lanceert Charge Pro; een vereenvoudigde laadervaring om de overstap naar EV te versnellen

  • Open oplossing zorgt voor snelle installatie en vereenvoudigt terugbetalingen ter ondersteuning van de elektrificatie van wagenparken
  • Beperkt stroomonderbrekingen om de uitrol van laadinfrastructuur in meergezinswoningen en appartementen te versnellen.
  • Externe monitoring via een gebruiksvriendelijke mobiele app
Schneider Electric, wereldwijd marktleider in de digitale transformatie van energiemanagement en industriële automatisering, heeft de Charge Pro in Nederland gelanceerd: een robuuste, energie-efficiënte EV-laadoplossing, ontworpen om de overstap naar elektrisch rijden te versnellen voor thuis laden, commerciële wagenparken en meergezinswoningen. Volgens de EU-richtlijn voor de energieprestatie van gebouwen (EPBD) moeten EV-laadvoorzieningen vóór 2027 worden aangepast. Met Charge Pro biedt Schneider Electric een complete en betaalbare eMobility-oplossing die inspeelt op de belangrijkste groeibarrières in een gefragmenteerde en complexe markt.

Charge Pro is meer dan alleen een laadstation – het maakt deel uit van een volledig geïntegreerde, kant-en-klare oplossing die het laadproces van begin tot eind vereenvoudigt. Hiermee kunnen Charge Point Operators (CPO’s) en gebouweigenaren eenvoudig bestaande installaties upgraden of nieuwe laadfaciliteiten opzetten. Ook voor installateurs zorgt het systeem voor een snelle en soepele installatie. De open software-structuur maakt het bovendien mogelijk om laadtijden efficiënt te registreren, waardoor CPO’s medewerkers die hun zakelijke EV thuis opladen eenvoudig kunnen vergoeden.

Nieuwe producten
Als aanvulling op deze open oplossing zijn er twee nieuwe producten ontwikkeld die snelle en betrouwbare toegang bieden tot EV-laadmogelijkheden voor auto’s, bestelwagens en andere elektrische voertuigen. De EVCE MFH, afgestemd op meergezinswoningen, beheert realtime het stroomverbruik en maakt het mogelijk om meerdere voertuigen tegelijk op te laden zonder het elektriciteitsnet van bewoners of het gebouw te overbelasten. Dit wordt ondersteund door een nieuwe cloud-gebaseerde tool voor externe monitoring, waarmee voorafgaande configuratie offsite mogelijk is en de ingebruikname op locatie wordt versneld – allemaal via één intuïtieve mobiele app.

"Terwijl de markt en de regelgeving zich in hoog tempo ontwikkelen, blijft Schneider Electric voorop lopen in het nieuwe energietijdperk", zegt Nadège Petit, Chief Innovation Officer bij Schneider Electric. "Charge Pro bouwt voort op onze honderdjarige geschiedenis van innovatie op het gebied van energiebeheer en biedt een open, betaalbare en efficiënte oplossing voor het opladen van EV's die ontworpen is om bedrijven in staat te stellen hun wagenpark eenvoudig te elektrificeren. Door de overstap naar elektrisch rijden te vereenvoudigen voor wagenparkbeheerders, gebouweigenaren, installateurs en bewoners van meergezinswoningen, helpen we niet alleen bij het naleven van EU-regelgeving, maar versnellen we ook de duurzaamheidsdoelen van bedrijven en dragen we actief bij aan de energietransitie."

Kans in Nederland: Subsidieregeling Private Laadinfrastructuur bij bedrijven (SPRILA)
Nederland streeft naar uitstootvrij vervoer in 2050, waarbij veel voertuigen elektrisch zijn. Om deze transitie te versnellen, is een goed laadnetwerk essentieel. Dankzij de Subsidieregeling Private Laadinfrastructuur bij bedrijven (SPRILA) kunnen ondernemers advies inwinnen over de haalbaarheid en uitvoering van laadinfrastructuur voor EV op eigen terrein.

Jacco Hoogendoorn Zone leader Belgie-Nederland eMobility van Schneider Electric: “Voor Nederlandse ondernemers die met producten zoals de Charge Pro aan de slag willen, is de SPRILA-subsidie goed nieuws. Ondernemers kunnen namelijk subsidie aanvragen voor de aanleg van de laadinfrastructuur op hun bedrijfsterrein. Ik raad ondernemers in Nederland aan om de subsidiemogelijkheden met beide handen aan te grijpen om goed geïnformeerde beslissingen te kunnen nemen en de juiste stappen te zetten in de transitie naar elektrisch vervoer."

Voor de SPRILA-subsidie is een budget van 42 miljoen euro beschikbaar gesteld. Dit budget is bedoeld om bedrijven te ondersteunen bij de aanleg van private laadpunten, voornamelijk in industriële gebieden en distributiecentra.

Over Schneider Electric
Schneider wil Impact maken door iedereen in staat te stellen optimaal gebruik te maken van onze energie en hulpbronnen en zo vooruitgang en duurzaamheid voor iedereen mogelijk te maken. Wij noemen dit Life Is On.

Onze missie is om dé betrouwbare partner te zijn voor duurzaamheid en efficiëntie.

We zijn een wereldwijde leider op het gebied van industriële technologie. We leveren toonaangevende expertise in elektrificatie, automatisering en digitalisering voor slimme industrieën, veerkrachtige infrastructuur, toekomstbestendige datacenters, intelligente gebouwen en intuïtieve woningen. Gedreven door onze diepgaande domeinexpertise bieden we geïntegreerde end-to-end lifecycle AI-gebaseerde industriële IoT-oplossingen met connected producten, automatisering, software en diensten. We leveren digital twins die winstgevende groei voor onze klanten mogelijk maken.

We hebben een ecosysteem van 150.000 collega's en meer dan een miljoen partners die actief zijn in meer dan 100 landen. Zij zorgen ervoor dat we dicht bij onze klanten en stakeholders staan. We omarmen diversiteit en inclusie, met een focus op ons belangrijkste doel: een duurzame toekomst voor iedereen.

https://www.se.com/nl/nl/
Geplaatst:
Verstreken tijd: 26 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV

Bedrijfsinfo  

Logo Schneider Electric
  +31(0)23 5 124 124
  www.schneider-electric.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
Logo Red Hat
Logo Pegasystems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu