www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (33 dagen geleden)
Bedrijf:

Organic Flavour Company, specialist in biologische kruiden, specerijen en thee, selecteert DNA Services als nieuwe IT-partner

Hendrik-Ido-Ambacht, 18maart 2025,

Organic Flavour Company (OFC) is een gepassioneerde importeur en producent van biologische thee, kruiden en specerijen, gevestigd in Veenendaal (NL). Het bedrijf, opgericht in 1979, richt zich sindsdien uitsluitend op de biologische landbouw. OFC produceert private label thee en kruiden in consumentenverpakkingen voor diverse merken en retailers in Europa. Deze thee en kruiden merken worden met name worden verkocht in supermarkten, biologische supermarkten en natuurvoedingswinkels.Daarnaast produceert OFC mengsels en kruidenvoor de voedingsindustrie. Ook is het bedrijf gespecialiseerd in de levering van bulk supplies.

Om koploper te blijven is het bedrijf continue bezig te innoveren en efficiency verbeteringen door te voeren. Vanwege de groei van OFC was er behoefte aan een solide IT-partner met aantoonbare referenties binnen food, productie- en handelsbedrijven. Na een zorgvuldige selectieperiode is DNA Services geselecteerd als nieuwe IT-partner voor de toekomst. De samenwerking heeft betrekking op het complete IT-beheer inclusief security-oplossingen. DNA zal OFC onder meer ondersteunen op de volgende onderdelen:
  • Geautomatiseerd patchmanagement ter reductie van de beheerlast;
  • Proactieve monitoring van de complete IT-omgeving;
  • Extra voorzieningen en innovaties toepassen gericht op schaalbaarheid en continuïteit;
  • Implementeren van diverse security-oplossingen;
  • Ontzorgen in dagelijkse werkzaamheden en projecten op het gebied van IT-beheer.
In januari iser een fotomoment geweest op locatie bij OFC waarna de contracten digitaal getekend zijn. Inmiddels heeft DNA hetcomplete IT-beheer overgenomen.


Op de foto v.l.n.r. Steven Kleinjan (Managing Director OFC) en Hans de Wit (Commercieel Directeur & Co-Owner DNA Services)

Steven Kleinjan, Managing DIrector bij OFC, licht toe: Een groot voordeel van DNA is de brede expertise, zowel op het gebied van cybersecurityals op het vlak van ERP-software.Vanuit ons netwerk ontvingen wij positieve referenties over de dienstverlening van DNA Services. Een goed IT-fundament is cruciaal voor onze business en OFCheeft stevige groeiambities. We stellen steeds strengere eisen aan veiligheid, continuïteit en het volgen van de juiste procedures. Op het gebied van IT-beheerzochten wij daarom een stabiele partner die ons hierin kan versterken. Ik ben blij dat DNA Services onze nieuwe IT-partner is geworden en verwacht veel van onze samenwerking!”

Hans de Wit, Commercieel Directeur & Co-Owner DNA Services: “Sinds de oprichting van ons bedrijf in 1994 zijn we al actief in de wereld van food, productie, groothandel en logistiek.Steeds meer bedrijven onderkennen het belang van een stabiele IT-omgeving en ons speerpunt ‘cybersecurity’. Ook helpen we al ruim dertig jaar talloze bedrijven met werkplek, systeem- en netwerkbeheer en kunnen we faciliteren in de transitie naar de cloud. Dankzij onze ervaring in de samenwerking met ketenpartners kunnen wij bedrijven echt volledig ontzorgen. We zijn dankbaar voor het vertrouwen van OFC, een degelijk bedrijf met een gevestigde naam in debiologischevoedingsindustrie!”


Op de foto v.l.n.r. Steven Kleinjan (Managing Director OFC) en Hans de Wit (Commercieel Directeur & Co-Owner DNA Services)

Over Organic Flavour Company (OFC)
Biologisch productiebedrijf OFC is al ruim 45 jaar actiefin de productie en levering van biologische thee, kruiden en specerijen.Het Food & Agri Fonds van Anders Invest heeft in 2022 een participatie gerealiseerd in OFC. Samen met Anders Invest bouwt OFC verder met als stevig fundament de vier basisprincipes van biologische landbouw die in het DNA verankerd zijn: Eerlijkheid, Zorg, Gezondheid en Ecologie. Eind 2023 heeft OFC een 100% belang genomen in Teamasters. Met haar brede kennis en ervaring kan OFC, in binnen- en buitenland, veel betekenen voor het BIO-assortiment van retailers en producenten. Vanuit een nieuwe groeistrategie richt OFC zich op het ontwikkelen, produceren en leveren van private label thee om samen met retailers de trend van biologisch en duurzaam gecertificeerde huismerken door te zetten. Daarnaast is OFC ook gespecialiseerd in het leveren van biologische kruiden, specerijen en tailor made mengsels aan de levensmiddelenindustrie waarmee het een positieve bijdrage levert aan het biologisch assortiment van retailers.De bio-trade onderneming beschikt over de BRCGS-certificering (wereldwijde voedselveiligheidsstandaard). Daarnaast is OFC Skal- en Demeter-gecertificeerd voor biologisch-dynamische landbouw en daaruit verwerkte producten.Meer informatie: www.ofc.nl



Over DNA Services
DNA Services B.V. is een zelfstandig IT-bedrijf, gevestigd in Hendrik-Ido-Ambacht, dat landelijk opereert. DNA is ontstaan in 1994 vanuit de IT-afdeling van een productie-onderneming. Het team van DNA bestaat inmiddels uit ruim 30 medewerkers. Dagelijks worden klanten ondersteund met het beheer van netwerk- en serveromgevingen en de transitie naar de cloud. Verder levert het bedrijf support en (online) werkplekbeheer (DNA Cloud). Met name security vormt een steeds groter speerpunt binnen het productaanbod.
DNA ontwikkelt en implementeert verschillende softwareoplossingen. In de achterliggende jaren heeft het bedrijf, vanuit een vernieuwde groeistrategie, diverse overnames gedaan. DNA bedient een groot aantal klanten in sectoren zoals Food, Productie, Transport, Handel, Agriculture, Horticulture en AGF. Meer informatie: www.dnaservices.nl, www.fresherp.nl en www.weegbaas.nl.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 33 dagen
DNA Services B.. contact  

Logo DNA Services B.V.
  +31 (0) 78 65 45 777
  info@dnaservices.com
  www.dnaservices.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
Logo PA Consulting
Logo Eaton
Logo IG&H
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101046 persberichten
6819 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15589 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu