www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (1 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Vrouwen zijn sneller met het op tijd betalen van hun rekeningen dan mannen

Amsterdam - Meer dan acht op de tien vrouwen (84%) betaalden afgelopen jaar alle rekeningen op tijd. Mannen blijken hierin minder stipt: slechts zes op de tien (64%) betaalden al hun facturen binnen de vooropgestelde betaaltermijn. Dit blijkt uit het European Consumer Payment Report van het creditmanagementbedrijf Intrum.

Mannen hebben meer schulden dan vrouwen
Mannen die laattijdig betalen, doen dat bovendien frequenter dan hun vrouwelijke tegenhangers. Meer dan twee op de tien (23%) mannen betaalden afgelopen jaar te laat, terwijl bij de vrouwen dit percentage met minder dan één op de tien (7%) beduidend lager ligt. Dit frequenter laattijdig betalen resulteert dan ook in een hoger gemiddeld schuldbedrag bij mannen.

Onze gegevens over telecomschulden waarvoor Intrum bemiddelt, tonen aan dat vrouwen gemiddeld een lagere openstaande schuld hebben (€291) dan mannen (€340), wat een verschil van bijna 15 procent betekent,” zegt Michiel Dietz, Director Markets Benelux. “Bovendien ontvangen we van onze opdrachtgevers in de telecomsector dubbel zoveel dossiers van mannen als van vrouwen.”

Slechts een op de tien (7%) mannen zegt dat het regelmatig voorkomt dat een rekening niet op tijd wordt betaald. Bij vrouwen ligt dit percentage aanzienlijk hoger, namelijk de helft (50%) geeft aan dat laattijdig betalen regelmatig voorkomt.

Oorzaken van laattijdig betalen
Geldgebrek wordt opvallend vaker door vrouwen (29%) dan door mannen (23%) als oorzaak van een betalingsachterstand genoemd. Moedwillig laattijdig betalen in de verwachting dat de schuldeiser toch geen actie zal ondernemen, is daarentegen een typische mannelijke eigenschap: 13 procent van de mannen noemt dit als reden, tegenover slechts 1 procent van de vrouwen. Zeven op de tien (70%) vrouwen betalen een rekening niet tijdig omdat ze deze simpelweg vergeten zijn. Bij mannen komt dit slechts in 38 procent van de gevallen voor.

Door de betaling van een factuur uit te stellen tot na de vervaldatum, heeft de consument langer de beschikking over zijn geld. Het zijn vooral de mannen die hun leveranciers op deze manier als een soort bank gebruiken. Als bedrijven achteraf betalen aanbieden, weten ze dat de intentie om tijdig te betalen bij vrouwelijke klanten over het algemeen beter is,” aldus Michiel Dietz.

Vrouwen voelen zich vaker schuldig over impulsaankopen
Vrouwen (50%) doen vaker impulsaankopen na het zien van een advertentie op Instagram of andere sociale media dan mannen (48%). Zes op de tien vrouwen geeft bovendien aan tegenwoordig meer spontane aankopen online te doen dan twee jaar geleden.

Wanneer vrouwen meer uitgeven aan dingen voor zichzelf dan ze zich kunnen veroorloven, voelt 39 procent zich daar achteraf schuldig over. Bij mannen ligt dit percentage aanzienlijk hoger, namelijk 53 procent.

Groter financieel zelfvertrouwen bij vrouwen
Meer vrouwen (77%) dan mannen (54%) beschikken over een financiële buffer om onverwachte kosten van bijvoorbeeld €200 op te vangen. Ook geloven meer vrouwen (50%) dan mannen (46%) dat zij voldoende kunnen sparen voor een comfortabel pensioen. Voor zowel essentiële als luxe uitgaven zeggen vrouwen vaker dan mannen dat zij over voldoende geld beschikken.

Deze sterkere financiële positie – en mogelijk ook een groter verantwoordelijkheidsgevoel – zien we terug in de betaling van telecomschulden,” zegt Michiel Dietz. “Bij vrouwen wordt een openstaande factuur gemiddeld 5 procent sneller betaald dan bij mannen. Tegelijkertijd blijven er aanzienlijke individuele verschillen bestaan. Bij Intrum combineren we data, psychologie en technologie om ieder individu de best mogelijke weg naar schuldaflossing te bieden.”             

Verstreken tijd: 1 jaar en 55 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Intrum contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl