www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (11 dagen geleden)
Bedrijf:

Atos stelt Punit Sehgal aan als Head of Benelux & Nordics

Brussel, 31 januari 2025 – Atos kondigt vandaag de benoeming aan van Punit Sehgal als Head of Benelux & Nordics, Atos Group.

Met een sterke staat van dienst op het gebied van leiderschap, verbeterde klanttevredenheid en uitgebreide expertise in digitale transformatie binnen België, Luxemburg en internationale organisaties, brengt Punit Sehgal waardevolle vaardigheden mee in het managementteam van de regio en op groepsniveau, terwijl Atos een nieuw hoofdstuk in zijn reis begint.

Punit Sehgal, Head of Benelux & Nordics, Atos Group:
"Ik ben verheugd en vereerd om deze regio te leiden in deze cruciale periode en kijk ernaar uit om samen te werken met al deze getalenteerde mensen. Samen streven we naar excellente dienstverlening, stimuleren we groei, behouden we onze hoogwaardige service aan onze klanten en ondersteunen we hen in hun digitale transformatie."

Philippe Salle, Voorzitter van de Raad van Bestuur en toekomstig Voorzitter en CEO van Atos Group:
"Ik ben blij dat Punit Sehgal de leiding krijgt over de BTN-regio. Zijn focus op klantgerichtheid en kernwaarden sluiten perfect aan bij die van ons. Bovendien brengt hij uitgebreide expertise mee in het opbouwen van sterke klantrelaties, het stroomlijnen van operaties voor efficiëntie en het leveren van hoogwaardige diensten."

Over Punit Sehgal
Geboren in België en van Indiase afkomst groeide Punit Sehgal op in Brussel. Hij begon zijn carrière bij Atos in 2011 als Global Strategic Sales na de fusie met Siemens IT Solutions & Services.

In 2013 nam hij de leiding over van het global account European Institutions, voordat hij in 2020 Head of International Organizations werd, waarbij hij zijn ervaring in de publieke en defensiesector op internationaal niveau benutte. Sinds 2021 is hij Head of the Belux organization en in 2023 breidde hij zijn rol uit door ook als Head of Sales voor de Benelux & Nordics-regio te fungeren.

Met uitgebreide cross-sector ervaring en een bewezen staat van dienst in het opbouwen en leiden van zowel lokale als wereldwijde teams is Punit uitstekend voorbereid op zijn nieuwe rol als Head of Benelux & Nordics bij Atos Group.

***

Over Atos
Atos is wereldwijd toonaangevend in digitale transformaties met een pro forma jaaromzet van meer dan 11 miljard euro. Het bedrijf biedt werk aan 94.000 collega’s in 69 landen. Atos is de Europese leider in Cloud, Cybersecurity en High Performance Computing. Zij vervult een voortrekkersrol bij het aanbieden van end-to-end op maat gesneden diensten en producten die zijn gericht op CO2-reductie en richt zich op veilige en duurzame digitale transformaties voor haar klanten. Atos is als SE (Societas Europaea) genoteerd op Euronext Parijs.

Het is de missie van Atos om mede vorm te geven aan de toekomst van informatietechnologie. Haar expertise en diensten ondersteunen de ontwikkeling van kennis, onderwijs en onderzoek gebaseerd op een multiculturele aanpak en dragen bij aan wetenschappelijke en technologische excellentie. Wereldwijd stelt de Groep haar klanten, medewerkers en burgers in staat op een bewuste en duurzame manier te leven, werken en zich te ontwikkelen in een veilige informatieomgeving.

Over Tech Foundations
Tech Foundations is een bedrijfsonderdeel van de Atos Groep dat leidend is op het gebied van Managed Services en zich richt op de hybride cloud infrastuctuur, employee experience en technologiediensten door middel van CO2-arme, geautomatiseerde en op AI-gebaseerde oplossingen. De organisatie telt ruim 47.000 medewerkers, is actief in 69 landen en realiseert een omzet van 6 miljard euro per jaar.

Over Eviden1
Eviden is een next-generation technologieleider op het gebied van data-gedreven, betrouwbare en duurzame digitale transformaties met een sterk portfolio van gepatenteerde technologieën. Het bedrijf heeft wereldwijd leidende posities op het gebied van advanced computing, security, AI, cloud en digitale platforms en zet haar diepgaande expertise in voor alle industrieën in meer dan 47 landen. Door 41.000 talenten van wereldklasse samen te brengen, breidt Eviden de mogelijkheden van data en technologie uit over het hele digitale continuüm, voor zowel huidige als toekomstige generaties. Eviden is een onderdeel van de Atos Group met een jaaromzet van 6 miljard euro.

1 De activiteiten van Eviden opereren onder de volgende merken: AppCentrica, ATHEA, Cloudamize, Cloudreach, Cryptovision, DataSentics, Edifixio, Energy4U, Engage ESM, Evidian, Forensik, IDEAL GRP, In Fidem, Ipsotek, Maven Wave, Profit4SF, SEC Consult, Visual BI, Worldgrid, X-Perion. Eviden is een geregistreerd handelsmerk. © Eviden SAS, 2024

Perscontact:
Sander van de Vooren | sander.van.de.vooren@newslab.nl | +31 6 48 92 87 81
Geplaatst:
Verstreken tijd: 11 dagen
Atos contact  

Logo Atos
  +31 (0) 88 265 5555
  atos.net/nl/nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo myBrand
Logo Devoteam
Logo JobQ
Logo Pulse4all B.V
Logo ManageEngine
Logo Kaspersky
Logo Vultr
Logo Deel
Logo SAS Nederland
Logo Infor
Logo ThreadStone Cyber Security
Logo ilionx
Logo SureSync
Logo Ctac
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100687 persberichten
6762 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15327 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu