www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 176 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Conclusion voltooit als eerste bedrijf NIS2-registratie in Nederland

Utrecht – Businesstransformatie- en IT-dienstverlener Conclusion heeft als eerste bedrijf in Nederland de registratie voltooid onder de nieuwe NIS2-richtlijn. Dankzij deze registratie kan het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) snel en effectief contact opnemen met Conclusion wanneer er cyberdreigingen worden gedetecteerd die de organisatie of haar klanten raken.

Actieve samenwerking NCSC
Met de aankomende Cyberbeveiligingswet (Cbw) die in 2025 in Nederland wordt geïmplementeerd, wordt het voor NIS2-organisaties verplicht om zich te registreren in het Europese entiteitenregister. Het NCSC heeft hiervoor een centraal registratiepunt ingericht. Deze registratie stelt de overheid in staat om cyberdreigingsinformatie, zoals geplande aanvallen of kwetsbaarheden in de leveranciersketen, te delen. Dit kan informatie omvatten uit openbare bronnen, maar ook uit inlichtingen van eigen monitoring van het NCSC. In aanvulling hierop werkt Conclusion op regelmatige basis samen met andere managed serviceproviders en het NCSC om cyberdreigingsinformatie uit te wisselen.

Innovatieve oplossing voor ketenbeheer
Conclusion heeft een innovatieve oplossing ontwikkeld die kwetsbaarheden binnen infrastructuren in kaart brengt en overzicht biedt over de gehele leveranciersketen. Deze oplossing, oorspronkelijk ontwikkeld voor interne monitoring, wil Conclusion nu koppelen aan het NCSC-portaal om de informatie verder te verrijken en in de toekomst de registratie bij het NCSC automatisch bij te werken. Deze oplossing stelt bedrijven in staat om kwetsbaarheden over de hele keten in near-realtime te monitoren en een actueel overzicht bij te houden over de risico’s binnen hun keten.

Bovendien kan de oplossing een Software Bill of Materials (SBOM) genereren, waarmee direct inzicht wordt geboden in aanwezige softwarecomponenten. Dit helpt klanten prioriteiten te stellen bij incidenten en vereenvoudigt communicatie met partners.

Roel Gloudemans, Chief Security Officer bij Conclusion: “De registratie onder NIS2 is niet alleen een wettelijke verplichting, maar ook een kans om de digitale veiligheid van Nederland te versterken. De registratie is een eerste stap. Direct na de livegang van het NCSC-portaal besloten wij te registreren. Het stelt ons in staat om snel te reageren op dreigingen. Het NCSC biedt cruciale inzichten in cyberdreigingen die wij gebruiken om de klanten van ons eigen ecosysteem beter te beschermen.”

Moshgan Wahedi, programmamanager NIS2 bij NCSC: “De samenwerking met Conclusion laat zien hoe bedrijven en de overheid elkaar kunnen versterken om gezamenlijk bij te dragen aan een veiliger digitaal Nederland. Door de NIS2-registratie bij het centrale registratiepunt kunnen organisaties sneller en gerichter communiceren, wat cruciaal is voor een effectieve aanpak van cyberdreigingen.”
Recent van Conclusion  
62 procent van organisaties pakt digitale risico’s pas aan na een incident

Negen op tien Nederlanders: ‘Over tien jaar kijken we met spijt terug op hoe we met data omgingen’

Nederlander voelt zich machteloos over eigen data: ‘Weigeren is geen optie’

Verstreken tijd: 2 jaar en 176 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu