www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (1 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:

Lavide benoemt nieuwe CEO en ontvangt tweede investering

Lavide Holding NV (‘Lavide’) kondigt aan dat de heer Thijs Groeneveld op 14 november 2024 door aandeelhouders is benoemd tot CEO. In het kader van deze benoeming, heeft Haerlem Capital, direct na de aandeelhoudersvergadering, een tweede investering van €200.000 gedaan, waarmee wordt voldaan aan de eerste tranche van hun investering van in totaal €250.000 voor nieuwe aandelen tegen nominale waarde van €0,50 cent per aandeel.

De heer Groeneveld beoogt Lavide, als investeringsholding, in zijn rol als CEO te ontwikkelen tot een aantrekkelijk en stabiel dividend aandeel. De prioriteiten voor het eerste jaar zullen liggen bij het verder professionaliseren van Lavide, waaronder het aanstellen van een gevestigde Nederlandse oob-accountant, listing agent, paying agent en de voorbereiding van het ophalen van kapitaal om de beleggingstrategieën te kunnen uitrollen.

In het eerste half jaar van 2025 zal Lavide, ter naleving van de wettelijke en statutaire vereisten, een mogelijk besluit voor een significante uitbreiding van de activiteiten van de vennootschap aan de algemene vergadering voorleggen, inclusief besluitvorming over de daarmee gepaard gaande statutenwijziging en de uitgifte van nieuwe aandelen in het kapitaal van Lavide Holding. Lavide streeft naar een substantiële kapitaalronde om haar asset-backed strategieën uit te rollen. De omvang en activiteiten van Lavide moeten zodanig zijn dat de ronde aantrekkelijk is voor een breed scala aan professionele beleggers.
Recent van Lavide Holding N.V.  
Lavide kondigt goedkeuring prospectus aan

Press Release - Submission Prospectus

EGM 15 September 2025: Shareholders Adopt New Company Name, Business Plan, and Share Capital Increase

Verstreken tijd: 1 jaar en 182 dagen
Lavide Holding.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu