www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 176 dagen geleden)
Bedrijf:

Interstellar Group versterkt Microsoft security positionering door overname van EightFence

Delft, 4 november 2024 – IT-dienstverlener de Interstellar Group zet een belangrijke stap in haar groeistrategie door de overname van cybersecurityspecialist EightFence. Deze overname versterkt de ambities van de Interstellar Group om de meest relevante IT-dienstverlener van Nederland te zijn met een sterke focus op Microsoft-technologie.

Inspelen op securityontwikkelingen
De Interstellar Group richt zich op middelgrote organisaties en instellingen met oplossingen op het gebied van productiviteit, infrastructuur en cybersecurity. Met de toevoeging van EightFence bestaat de Interstellar Group uit ruim achthonderd medewerkers. Deze overname stelt klanten van de Interstellar Group in staat om nog beter in te spelen op de sterk groeiende securityontwikkelingen. Met de 24/7 securitymonitoringdiensten gebaseerd op Microsoft-technologie kan de Interstellar Group haar klanten nog beter van dienst zijn.

Volgende fase voor EightFence
EightFence heeft een stevige positie in de markt ingenomen als Microsoft Managed Security Service Provider met cybersecurityspecialisten die vanuit het 24x7 Security Operations Center in Rotterdam opereren. Dit heeft geresulteerd in het opbouwen van een klantenbase in sectoren zoals de overheid en financiële sector. Deze sectoren stellen hoge eisen aan cybersecurity, vanwege reguleringen zoals NIS2, DORA en BIO.

Tim de Vries, CEO van EightFence, verklaart: “EightFence heeft in de korte periode van drie jaar een snelle groei gerealiseerd. Als verfrissende partner in cybersecurity bieden we branchespecifieke state-of-the-art beveiliging voor organisaties wereldwijd. Zowel cloud als on premises, en op continue 24x7 basis. Aanvallers werken namelijk niet van negen tot vijf. De ambitie van Interstellar om Managed Sercurity Service Provider en Microsoft partner of the Year te worden, sluit naadloos aan bij de ambities van EightFence.”

Aanvulling voor de Interstellar Group
Ook voor cybersecurityorganisatie Pinewood, onderdeel van de Interstellar Group, is dit een mooie stap. Pinewood CEO Sebastiaan Kors, zegt hierover: “Deze overname past perfect in onze strategie om aan de toenemende vraag te voldoen om Microsoft-technologie te ondersteunen vanuit ons Security Operations Center in Delft. We beschikken in totaal over meer dan 100 securityspecialisten met een sterke focus op securitymonitoring en -adviesdiensten.”Hetzelfde geldt voor het securityaanbod van RawWorks dat ook onderdeel is van de Interstellar Group. Met de verschillende strategieën op het gebied van cybersecurity samengevoegd, is de Interstellar Group in staat om klanten ongeacht hun wensen en behoeften, te voorzien van de juiste oplossing.

Maarten van Montfoort, CEO van de Interstellar Group, zegt over de acquisitie van EightFence het volgende: “Wij willen voor onze klanten toekomstgerichte IT-diensten bieden. Cybersecurity is een van de drie pijlers waarmee we de markt bedienen. Daarnaast is Microsoft voor vrijwel al onze klanten het voorkeursplatform. Veel van onze klanten worstelen om deze omgevingen zo veilig mogelijk te houden. Met de versterking van EightFence zijn we nog beter in staat om hier een goed antwoord op te geven en samen te werken aan een sterkere en weerbaardere IT-omgeving voor onze klanten.”


vlnr Maarten van Montfoort (CEO, Interstellar), Tim de Vries (Founder & Director, EightFence), Sebastiaan Poels (CTO, EightFence), Pim van Gerwen (M&A Manager, Interstellar) en Alex Hendrikse (Co-Founder, Codeinceps Group)


vlnr Maarten van Montfoort (CEO, Interstellar), Alex Hendrikse (Co-Founder, Codeinceps Group), Pim van Gerwen (M&A Manager, Interstellar), Sebastiaan Poels (CTO, EightFence) en Tim de Vries (Founder & Director, EightFence)

Over de Interstellar Group
Met een focus op productiviteit, infrastructuur en security ondersteunt de Interstellar Group middelgrote organisaties bij het verbeteren en stabiliseren van hun IT-omgevingen. Het bedrijfsmodel van de Interstellar Group is uniek. De IT Services Provider bestaat uit een managed services provider (MSP) onder de naam Interstellar en drie specialistische IT-bedrijven: Pinewood (cybersecurity), RawWorks (productiviteit) en Fundaments (infrastructuur). Deze drie organisaties opereren als autonome, strategische partners die toegevoegde waarde bieden aan zowel hun eigen klanten, als die van de MSP Interstellar. Door het samenbrengen van managed services en unieke, individuele expertise, worden waardevolle combinaties gecreëerd. Met maatwerk voor iedere klant. De Interstellar Group is in 2021 opgericht, als onderdeel van investeringsmaatschappij Quadrum Capital, en werkt met ruim 800 medewerkers vanuit elf kantoren door het hele land. Voor meer informatie, kijk op https://www.interstellar.nl/ of op LinkedIn.

Over EightFence
EightFence is décybersecuritypartnerdie organisaties in zowel decommerciëlealspubliekesectoronlineenon premisescontinu beveiligt, zodat zij beschermd en zorgeloos kunnen ondernemen. Met hun unieke aanpak ontwikkelen organisaties zich altijd in hun eigen omgeving en tempo. Kijk voor meer informatie op  https://eightfence.io/.

Contact
Maartje van Oeveren
Maartje@maartjevanoeveren.com
06-43440042
Recent van Interstellar Group  
Interstellar Group benoemt Edwin van Korlaar tot Group Sales Director

Interstellar Group lanceert nieuw IT-kennisevent Fusion Forward met keynote van Alexander Klöpping

Felton gaat verder als Interstellar

Verstreken tijd: 2 jaar en 176 dagen
Interstellar G.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl