www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (143 dagen geleden)
Bedrijf:

Watermelon introduceert verbeterde Website Crawler voor nauwkeuriger chatbot training

Utrecht, 30 oktober 2024 – Watermelon, aanbieder van AI-chatbotoplossingen, lanceert vandaag de nieuwe ‘Website Crawler’ feature binnen hun klantenservicesysteem. Deze verbeterde versie van de bestaande website scraper geeft bedrijven meer controle over het proces van het scrapen van hun website. Hierdoor wordt de klantenservicechatbot nauwkeuriger getraind. Dit resulteert in betere gesprekken op de klantenservice-afdeling die perfect aansluiten bij de specifieke behoeften en informatie van het bedrijf.

Met de Website Crawler kunnen bedrijven met AI-chatbots nu een website of specifieke website pagina’s toevoegen, waardoor er automatisch een lijst met pagina’s wordt gegenereerd die de chatbot moet leren. Vervolgens wordt de inhoud van deze website pagina’s door de chatbot opgeslagen en gebruikt om nauwkeurigere antwoorden te genereren op vragen van klanten. De nieuwe functionaliteit stelt gebruikers in staat om website pagina’s uit te sluiten, links handmatig toe te voegen en de chatbot kennis op maat te beheren.

Nieuwe functie biedt chatbot-kennis op maat
“Met de nieuwe Website Crawler bieden we onze klanten meer controle en flexibiliteit bij het maken van hun chatbot,” zegt Alexander Wijninga, CEO en oprichter van Watermelon. “Het resultaat is dat onze klanten een chatbot kunnen bouwen die nog beter is afgestemd op hun specifieke content en gebruikersbehoeften.”

Website Crawler vereenvoudigt chatbot training en beheer
De nieuwe Website Crawler is ontworpen met gebruiksvriendelijkheid in gedachten. Het scrapen van een website en het beheren van de website pagina’s gebeurt via een overzichtelijk dashboard, waar gebruikers gemakkelijk links kunnen filteren, sorteren en bewerken. Deze verbeteringen maken het mogelijk om de chatbot snel en efficiënt te trainen op de juiste informatie, wat resulteert in een nog slimmere en effectievere chatbot.

Mogelijkheid om JavaScript te verwerken voor meer relevante informatie
Bovendien kan de nieuwe Website Crawler nu ook JavaScript van een pagina verwerken, waardoor de chatbot toegang krijgt tot nog meer relevante informatie van websites. Dit leidt tot een verbeterde chatbotervaring voor zowel bedrijven als hun klanten.

-------------------------NOOT VOOR DE REDACTIE-------------------------

Over Watermelon
Watermelon is een Utrechtse AI-startup, opgericht door Alexander Wijninga (30) en Charl Haas (31), twee jonge ondernemers. Watermelon maakt chatbot-managementsoftware voor bedrijven, waardoor die een kunstmatig intelligente chatbot kunnen maken zonder zelf te programmeren. Bedrijven kunnen zo de werkdruk verminderen en veel tijdwinst boeken. Op dit moment biedt Watermelon chatbots aan voor diensten als WhatsApp, Facebook chat en Instagram. Later wil Watermelon daar meer kanalen aan toevoegen, zoals Microsoft Teams en Slack voor interne bedrijfscommunicatie.

Watermelon won al verschillende prijzen, zoals de 'Beste jonge ondernemers van Nederland' en 'Beste startup van Nederland'. Ook werd Watermelon tweede in de Beste Startup van Europa op SaaStock in Dublin.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 143 dagen
Watermelon contact  

Logo Watermelon
  +31 30 291 99 55
  sales@watermelon.ai
  watermelon.ai/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Akkodis Benelux
Logo MediKIT
Logo Techone B.V.
Logo Vultr
Logo Exotec
Logo NetApp
Logo GLS Netherlands
Logo Pegasystems
Logo Pegasystems
Logo Personio
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100890 persberichten
6788 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR