www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 106 dagen geleden)
Bedrijf:

Vincent de Gans en Yaseen El Ganayny versterken WeAreFrank! als Integratiespecialisten

Twee stagiairs vervolgen hun carrière bij WeAreFrank!. Dé open-source integratiespecialist van Nederland, kondigt met trots aan dat Vincent de Gans en Yaseen El Ganayny zich fulltime hebben aangesloten bij het team. Beiden zijn dit jaar gestart als stagiair en zijn doorgegroeid naar de rol van software developers. Ze gaan zich allebei richten op het beheren, upgraden en bouwen van koppelingen tussen systemen.

Vincent de Gans, een gepassioneerde 21-jarige softwareontwikkelaar, brengt meer dan vijf jaar programmeerervaring met zich mee, met een sterke focus op data-analyse, webontwikkeling en cybersecurity. Hij vertelt enthousiast over zijn start bij het bedrijf: “Op de middelbare school ontdekte ik programmeren via webdevelopment met HTML, CSS en PHP. Sindsdien bleef mijn interesse groeien. Ik heb een grote passie voor het leren van nieuwe vaardigheden en houd ervan om uitgedaagd te worden." Vincent is sinds kort cum laude afgestudeerd aan de Hogeschool Rotterdam. “Tijdens mijn afstudeerstage bij WeAreFrank! ben ik fantastisch begeleid door Jaco de Groot en Sander Bult, wat me in staat stelde mijn stageopdracht af te ronden met een 9.0", voegt hij toe.

Yaseen El Ganayny bewandelde een soortgelijk pad en stroomde na zijn stage door naar een fulltime rol als engineer bij WeAreFrank!. Hij richt zich momenteel op de Frank!Gateway, met expertise in netwerkinfrastructuur en API-gateways. Yaseenstudeerde aan de Hogeschool Utrecht, waar hij in juli 2024 zijn associatedegree in Software Development afrondde. Tijdens zijn studie was Yaseen student-assistent in zijn eerste jaar. Daarmee scherpte hij zijn technische en samenwerkingsvaardigheden verder aan. “Het werken aan de Frank!Gateway biedt veel ruimte om praktisch bezig te zijn en echt verschil te maken."

“We zijn trots om Vincent enYaseen in ons team te hebben”, zegt CEO Erwin Beets van WeAreFrank!. “Het is een compliment dat zij na hun studie besluiten om zich fulltime bij ons team aan te sluiten. We kijken ernaar uit om samen met hen verder te werken aan de ontwikkeling van de Frank!Gateway en het Frank!Framework”

WeAreFrank! creëert een omgeving waarin medewerkers zich continu kunnenontwikkelen en groeien, met aandacht voor hun persoonlijke ontwikkeling en langetermijnsucces in hun rol.
Recent van WeAreFrank!  
WeAreFrank! en Centric starten strategisch partnerschap voor de digitale overheid

Verstreken tijd: 2 jaar en 106 dagen
WeAreFrank! contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu