www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (1 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Bij bijna kwart scale-ups blijft groei steken door belemmerende IT-infrastructuur

Veel te weinig IT- en cybersecuritykennis aanwezig binnen groeibedrijven

Amsterdam – 22 procent van de scale-ups loopt ertegenaan dat hun huidige IT-infrastructuur de verdere groei van de organisatie, in zowel medewerkers als afdelingen, niet aan kan. Dit blijkt uit de Growth Generator, een onderzoek naar de uitdagingen die bedrijven tegenkomen wanneer zij groeien. Het onderzoek is uitgevoerd in opdracht van financiële dienstverlener Mollie, onder 250 beslissers werkzaam bij groeibedrijven. Ook in kansen voor internationale expansie worden de nodige scale-ups beperkt door hun IT. Maar liefst 27 procent zegt namelijk dat hun huidige systemen onvoldoende geschikt zijn voor groei van het bedrijf naar buitenlandse markten.

Concurrentie ligt op de loer
Dat de groei beperkt wordt, maakt ook dat de concurrentie de kans krijgt om een voorsprong op te bouwen. Ruim een kwart van de beslissers (28%) is dan ook bang dat de concurrentie hen inhaalt wanneer de organisatie de IT-systemen niet snel update.

Onvoldoende expertise in huis voor een veilig IT-systeem
Dat het zoveel scale-ups niet lukt om hun IT-processen op orde te brengen, heeft onder andere te maken met een gebrek aan expertise. 37 procent geeft aan dat hun organisatie onvoldoende medewerkers in dienst heeft met de kennis om de IT-infrastructuur te verbeteren. Dat is waarschijnlijk ook de achterliggende reden van het feit dat een kwart (25%) aangeeft dat men binnen hun organisatie geen idee heeft welke technologieën de processen intern efficiënter kunnen maken.

Echter beperkt het gebrek aan IT-expertise niet alleen de groei en efficiëntie, het zorgt ook voor flinke bedrijfsrisico’s. Een derde van de beslissers (32%) geeft namelijk aan dat er binnen hun groeibedrijf onvoldoende kennis rondom cybersecurity is om een veilig IT-systeem te hebben.

Stefanie Richheimer, VP Benelux bij Mollie: “Wanneer start-ups hun eerste software aanschaffen, wordt er vaak nog niet volledig rekening gehouden met de toekomst. Zo zien we regelmatig dat er gekozen wordt voor een oplossing die beperkt is in capaciteit en bijvoorbeeld slechts geschikt is voor tien verkopen per dag. Naarmate de webshop groeit, blijkt deze software vervolgens vaak niet meer te voldoen. Bedrijven moeten dan op zoek naar een nieuwe leverancier en daarmee al hun processen en systemen aanpassen, wat verre van ideaal is. Een efficiëntere aanpak is om al vanaf het begin een partner te kiezen die kan opschalen, zodat de groei van je bedrijf nooit door IT beperkt wordt."

---
Noot voor de redactie:

Over het onderzoek
Het onderzoek is in opdracht van Mollie uitgevoerd door Panelwizard. Daarvoor zijn 258 beslissers ondervraagd die werkzaam zijn bij bedrijven die zich in een groeifase of een groei-optimalisatie fase bevinden.
Recent van Mollie  
Mollie lanceert Tap App die van elke smartphone of tablet een veilig pinapparaat maakt

Ondernemers laten groeikansen liggen door betalingen als kostenpost te zien

Mollie is voornemens GoCardless over te nemen en positioneert zich hiermee als meest complete betaalplatform van Europa

Verstreken tijd: 1 jaar en 180 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Mollie contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR