www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (137 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Kwetsbare API’s en botaanvallen kosten bedrijven wereldwijd jaarlijks 186 miljard dollar

Nieuw rapport toont aan dat onveilige API’s en geautomatiseerd misbruik door bots wereldwijd 11,8 procent van de beveiligingsincidenten veroorzaken.

Thales, wereldwijd leider in technologie en cybersecurity, heeft een nieuw rapport “Economic Impact of API and Bot Attacks” uitgebracht, een analyse van meer dan 161.000 cyberbeveiligingsincidenten. Dankzij dit rapport is duidelijk geworden dat de kosten van kwetsbare of onveilige Application Programming Interfaces (API’s) stijgen en geautomatiseerd misbruik door bots toeneemt. Deze twee beveiligingsdreigingen zijn steeds meer met elkaar verbonden. Het rapport schat dat dit leidt tot 186 miljard dollar aan verliezen voor bedrijven over de hele wereld.

API’s zijn cruciaal in het huidige digitale landschap. Ondernemingen zijn afhankelijk van API’s om communicatie tussen applicaties en diensten mogelijk te maken. Uit gegevens van het Thales Imperva Threat Research team blijkt dat de gemiddelde onderneming vorig jaar 613 API endpoints in productie beheerde. Maar dat aantal neemt snel toe nu bedrijven onder druk staan om digitale diensten te leveren met meer flexibiliteit en efficiëntie. Door de stijgende populariteit én hun directe toegang tot gevoelige gegevens zijn API’s een aantrekkelijk doelwit geworden voor cybercriminelen.

Het rapport is gebaseerd op een onderzoek dat is uitgevoerd door het Marsh McLennan Cyber Risk Intelligence Center. Hieruit bleek dat grotere organisaties wereldwijd meer kans hadden op een hoger percentage beveiligingsincidenten waarbij zowel onveilige API’s als botaanvallen betrokken waren. Ondernemingen met een omzet van meer dan één miljard dollar hadden twee tot drie keer meer kans op geautomatiseerd API-misbruik dan kleine of middelgrote bedrijven. Zodoende zijn grote bedrijven bijzonder kwetsbaar voor beveiligingsrisico’s; geautomatiseerd API-misbruik is een groot probleem in API-ecosystemen, die vaak kwetsbare of onveilige API’s bevatten.

Nanhi Singh, General Manager Application Security bij Thales: “Het is noodzakelijk dat bedrijven over de hele wereld de beveiligingsrisico’s van onveilige API’s en botaanvallen aanpakken. De onderlinge verbondenheid van beveiligingsdreigingen maakt het extra belangrijk dat bedrijven een holistische aanpak hebben en beveiligingsstrategieën integreren in de bedrijfsvoering voor zowel bot -als API-aanvallen. Daarnaast zullen de verbindingen met generatieve AI-toepassingen en large language models worden gestimuleerd als de afhankelijkheid van API’s blijft groeien. Tegelijkertijd zal generatieve AI cybercriminelen in staat stellen om sneller geavanceerde bots te maken. Bedrijven moeten rekening houden met een aanzienlijke toename van de economische impact van geautomatiseerd API-misbruik door bots. Het is belangrijker dan ooit om proactieve maatregelen te nemen.”
Geplaatst:
Verstreken tijd: 137 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Thales contact  

Logo Thales

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
Logo Bidfood
Logo myBrand
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100713 persberichten
6764 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15336 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR