www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

KnowBe4 benoemt 6 augustus tot Nationale Social Engineering Dag

KnowBe4 neemt het voortouw in het vergroten van cybersecurity bewustzijn door National Social Engineering Day op de Nationale Dag Kalender te zetten

Utrecht, 6 augustus 2024 - KnowBe4, aanbieder van ‘s werelds grootste security awareness training en gesimuleerde phishing, benoemt 6 augustus tot de jaarlijkse Nationale Social Engineering Dag. Deze dag, officieel erkend door de Nationale Dagkalender, heeft als doel om mensen en organisaties te informeren over social engineering-tactieken die gebruikt worden bij cyberaanvallen.

Cybercriminelen maken naar schatting bij 98% van de cyberaanvallen gebruik van social engineering, wat leidt tot een gemiddelde schade van meer dan 4,5 miljoen dollar. Ze doen dit door mensen te manipuleren en zo ongeautoriseerde toegang te krijgen tot gevoelige zakelijke en persoonlijke informatie. Dit kan leiden tot groot financieel verlies en aanzienlijke operationele verstoringen. Door een nationale dag te wijden aan deze kwestie, wil KnowBe4 mensen voorzien van de kennis en vaardigheden die nodig zijn om deze steeds sluwere dreigingen te herkennen en te bestrijden.

De eerste National Social Engineering Day vindt plaats op 6 augustus 2024. Deze dag valt samen met de verjaardag van de vorig jaar overleden Kevin Mitnick, gerenommeerd hacker en voormalig Chief Hacking Officer van KnowBe4. Mitnick, vaak ‘s werelds beroemdste social engineer genoemd, speelde een belangrijke rol in het vormgeven van het cyberbeveiligingslandschap.

“De oprichting van de National Social Engineering Day dient als een belangrijke herinnering dat cyberbeveiliging niet alleen over technologie gaat, maar ook over mensen,” zegt Stu Sjouwerman, CEO van KnowBe4. “Met de oprichting van National Social Engineering Day wordt jaarlijks iedereen eraan herinnert. Zo blijven we waakzaam en op de hoogte van de ontwikkelende tactieken van cybercriminelen. De social engineering-oceaan is enorm en we moeten onszelf uitrusten met de juiste technologie en kennis om er niet in te verdrinken. Door onszelf en onze teams op te leiden, kunnen we de zwakste schakel - het menselijke element - veranderen in de sterkste verdediging tegen cyberdreigingen.”

Als onderdeel van dit initiatief stelt KnowBe4 bronnen en educatief materiaal beschikbaar om mensen en organisaties te helpen bij het begrijpen en bestrijden van veelvoorkomende social engineering. Deze inspanningen zijn gericht op het versterken van het menselijke element in cybersecurity, die dienen als laatste verdedigingslinie tegen cyberaanvallen.

Bezoek de website van National Day Calendar voor meer informatie over de National Social Engineering Day. Ga voor meer informatie over KnowBe4 naar deze website.

Recent van KnowBe4  
KnowBe4 introduceert AI-native aanvalssimulatie- en trainingsproduct en nieuwe Content Creation Agent

KnowBe4-onderzoek toont aan: 86% van phishingaanvallen wordt aangestuurd door AI

KnowBe4 kondigt samenwerking aan met Synthesia

Verstreken tijd: 2 jaar en 83 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
KnowBe4 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl