www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:

Radboud Heinink nieuwe Managing Director van CyberTwice

Radboud Heinink (56) is aangesteld als nieuwe Managing Director van CyberTwice. In deze functie is Radboud, na de recente overname van CyberTwice door VANAD Group, niet alleen verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van CyberTwice, maar tevens voor het verbreden van het portfolio en het strategisch combineren van de diverse VANAD Group oplossingen. Radboud Heinink is sinds 2010 werkzaam bij VANAD Group, waarbij hij vanuit de rol van Business Development Manager diverse bedrijven heeft mogen helpen opstarten en ondersteunen. De laatste 5 jaar was hij actief bij het CX Softwarebedrijf Quandago, waarbij hij zich als COO vooral heeft gefocust op destructuur tijdens de razendsnelle groeivan het bedrijf. Radboud Heinink zal zijn jarenlange ervaring nu gaan inzetten voor CyberTwice, dat vooral bekend staat om hun Recording Technologie en de CyberGateSaaS (Software-as-a-Service) dienst, waarmee IP Video Deur Intercoms, IP Luidsprekers en IP CCTV Camera’s kunnen communiceren met Microsoft Teams gebruikers, met zowel spreek-, luisterverbinding als live video. Zijn ambitie is om CyberTwice, reeds in 38 landen actief, uit te laten groeien tot dé wereldwijde recording specialist.

image
Radboud Heinink, de nieuwe Managing Director van CyberTwice. Foto: PR.


“Dat we met CyberTwice iets moois in handen hebben, is duidelijk merkbaar”, aldus Managing Director Radboud Heinink.”Met de recording oplossing van CyberTwice en de intelligente CX Software van Quandago gaan wij gezamenlijk een vernieuwende Customer Interaction Suite in de markt zetten. Aan mij de eervolle taak om als Managing Director de groeiambities van CyberTwice te gaan realiseren. Ik werk al bijna 15 jaar met veel plezier in de diverse VANAD Group bedrijven en kan niet wachten om met CyberTwice de nieuwste AI technologieën te gaan inzetten op het gehele portfolio!”

Over CyberTwice
CyberTwice is een Nederlandse Independent Software Vendor (ISV) die applicaties voor ondernemingen en overheden ontwikkelt op basis van Azure. De oplossingen integreren onder andere toegangscontrole en bewakingsgegevens in Microsoft Teams, en worden samen met Teams-communicatie vastgelegd en geanalyseerd voor controle en handhaving.De speerpunten van CyberTwice zijn Capture (capture audio en video in Microsoft Teams), Control (integreer de audio- en videostreams van IP-devices in Microsoft Teams), Communicatie (verbeter businessprocessen) en Comply (beveilig processen inATTESTom de feiten vast te leggen conform regelgeving).Voor meer informatie zie: www.cybertwice.com

Over VANAD Group
VANAD Group is een snelgroeiend, internationaal opererend familiebedrijf dat innovatieve bedrijfsoplossingen levert op het gebied van software, informatie- en communicatietechnologie. Binnen de organisatie werkt een variatie aan internationaal opererende bedrijven nauw samen aan één opdracht: waarde en competitief voordeel toevoegen op het gebied van customer experience, zodat klanten zich kunnen onderscheiden in hun markt. Voor dat doel ontwikkelt en gebruikt de VANAD Group creatieve en innovatieve technologie. Bij het bedrijf zijn meer dan 1.500 mensen werkzaam afkomstig van over de hele wereld. De volgende bedrijven zijn nu onder de VANAD Group actief: VANAD Engage, Tangelo Software, CyberTwice, Early Friday en QuandaGo. Voor meer informatie zie: www.vanadgroup.com

Verstreken tijd: 2 jaar en 15 dagen
VANAD Group contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl