ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 43 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Odin Groep versterkt positie in Zuid-Nederland en België met overname 2invision Managed Services

HengeloOdin Groep neemt IT-bedrijf 2invision Managed Services over van de Belgische Crescent groep. Met de overname van het bedrijf uit Nuth (Limburg) - met vestigingen in Waalre en Herentals (België) – versterkt Odin Groep haar marktpositie in het zuiden van het land en doet haar intrede in België. De 30 medewerkers en het klantenbestand van 2invision worden geheel overgenomen.

Voor Odin Groep, met vestigingen in het oosten en midden van Nederland, past deze overname perfect bij de ambitie om als Managed Service Provider te groeien in Zuid-Nederland. CEO Arno Witvliet is dan ook blij met deze stap: “2invision is een hele mooie aanvulling op de dienstverlening van onze dochteronderneming Previder. We kunnen elkaar ook zeker versterken en leren van elkaars kennis en kunde. Voor de bestaande klanten van 2invision is het zeker waardevol dat ze naast het huidige productportfolio op termijn ook toegang zullen krijgen tot het portfolio van Previder.”

Toekomstbestendig door overname
Met de overname door Odin Groep versterkt 2invision zich voor de toekomst. “Odin Groep is een sterk en solide bedrijf en een grote speler in de IT-sector. Het is voor ons een mooie stap om hier deel van uit te maken”, vertelt Ron Bours, CEO bij 2invison Managed Services, dat vanuit drie vestigingen onder andere overheidsinstanties in België en het zuiden van Nederland ondersteunt op het gebied van IT. “Er is niet alleen een match qua dienstverlening, maar we delen ook de passie om voor de klant de beste IT-oplossing te leveren. Ik kijk uit naar de samenwerking.”

---

Over 2Invision

2Invision is in 2002 begonnen met de ondersteuning van bedrijven op het gebied van ICT en telefonie. Sinds 2012 is het bedrijf onderdeel van de Belgische investeringsmaatschappij Crescent Ventures B.V. 2Invision levert totaaloplossingen op het gebied van ICT. Zij helpen klanten met een compleet en/of gedeeltelijk beheer van de ICT-omgeving, voorzien in cloudservices en ontwikkelen en bouwen de infrastructuur. Dit doen ze inmiddels 15 jaar voor kleine en grote zakelijke opdrachtgevers in Nederland en België. Lees meer op www.2invision.nl 
Recent van Odin Groep  
Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord

Odin Groep bouwt landelijke dekking verder uit met overname van DUVAK

Odin Groep versterkt positie in West-Nederland met overname van Proxsys

Verstreken tijd: 2 jaar en 43 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Odin Groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl