www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: PRGoeroes

Podcast DutchTechOnHeels gelanceerd tijdens CompTIA Benelux

DutchTechOnHeels, het online platform dat zich inzet voor de zichtbaarheid van vrouwen in de techindustrie, heeft een Engelstalige podcast gelanceerd tijdens het CompTIA Benelux-event in Utrecht op 22 mei. In de podcast komen vrouwen in de tech aan het woord, zoals Nathalie Brähler, Marjolein Pordon en Valérie Vernout.

DutchTechOnHeels is opgezet met als missie het vergroten van de zichtbaarheid van vrouwen in tech. Serial entrepreneur en DTOH founder Jennifer Delano vult aan: “We dachten met het opzetten van het platform dé manier te hebben gevonden om vrouwen in tech zichtbaar te maken. Maar er miste nog een element. Daarom zijn we op zoek gegaan naar c-level vrouwen in tech en lanceren we de DutchTechOnHeels podcast.”

In een techwereld die nog steeds grotendeels wordt gedomineerd door mannen, is het cruciaal om getalenteerde vrouwen een podium te bieden. DutchTechOnHeels is erop gericht om een vrouwelijk perspectief in te brengen in deze branche en meisjes te laten zien dat een carrière in tech ook voor hen mogelijk is. Jennifer Delano benadrukt het belang van deze missie. “Slechts 22% van alle technische functies bij Europese bedrijven wordt vervuld door vrouwen, volgens een analyse van McKinsey. DutchTechOnHeels wil dit veranderen door naast een positief informatieplatform te bieden, met nieuws over technologische ontwikkelingen, relevante evenementen en carrièremogelijkheden, ook inspirerende interviews met vrouwelijke leiders laten horen via podcasts.”

De DutchTechOnHeels podcast is gelanceerd tijdens het CompTIA Benelux-event in Utrecht, een ideale gelegenheid om de samenwerking met techvrouwen te bevorderen. Jennifer Delano lanceerde de podcast met de organisatoren en bezoekers van CompTIA Benelux tijdens haar talk ‘Empowering Women in Tech’ waarin ze vertelde over de mogelijkheden om jezelf te laten zien in de techindustrie.

Over DutchTechOnHeels
DutchTechOnHeels is een platform dat niet alleen de zichtbaarheid van vrouwen in tech vergroot, maar ook een community creëert waarin zij elkaar kunnen ondersteunen en inspireren. Zojuist is hier de DutchTechOnHeels podcast aan toegevoegd. Deze is te beluisteren via alle grote podcastplatforms, waaronder Spotify:
https://open.spotify.com/show/3G91KBKGtSXZIyjMPdS1OK?si=YmaN6qiPR3WD2YNJENM8qw of Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/nl/podcast/dutchtechonheels-podcast/id1749760618.






Verstreken tijd: 2 jaar en 42 dagen
PR contact  

Logo PRGoeroes
DutchTechonHee.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl