ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: PRGoeroes

Podcast DutchTechOnHeels gelanceerd tijdens CompTIA Benelux

DutchTechOnHeels, het online platform dat zich inzet voor de zichtbaarheid van vrouwen in de techindustrie, heeft een Engelstalige podcast gelanceerd tijdens het CompTIA Benelux-event in Utrecht op 22 mei. In de podcast komen vrouwen in de tech aan het woord, zoals Nathalie Brähler, Marjolein Pordon en Valérie Vernout.

DutchTechOnHeels is opgezet met als missie het vergroten van de zichtbaarheid van vrouwen in tech. Serial entrepreneur en DTOH founder Jennifer Delano vult aan: “We dachten met het opzetten van het platform dé manier te hebben gevonden om vrouwen in tech zichtbaar te maken. Maar er miste nog een element. Daarom zijn we op zoek gegaan naar c-level vrouwen in tech en lanceren we de DutchTechOnHeels podcast.”

In een techwereld die nog steeds grotendeels wordt gedomineerd door mannen, is het cruciaal om getalenteerde vrouwen een podium te bieden. DutchTechOnHeels is erop gericht om een vrouwelijk perspectief in te brengen in deze branche en meisjes te laten zien dat een carrière in tech ook voor hen mogelijk is. Jennifer Delano benadrukt het belang van deze missie. “Slechts 22% van alle technische functies bij Europese bedrijven wordt vervuld door vrouwen, volgens een analyse van McKinsey. DutchTechOnHeels wil dit veranderen door naast een positief informatieplatform te bieden, met nieuws over technologische ontwikkelingen, relevante evenementen en carrièremogelijkheden, ook inspirerende interviews met vrouwelijke leiders laten horen via podcasts.”

De DutchTechOnHeels podcast is gelanceerd tijdens het CompTIA Benelux-event in Utrecht, een ideale gelegenheid om de samenwerking met techvrouwen te bevorderen. Jennifer Delano lanceerde de podcast met de organisatoren en bezoekers van CompTIA Benelux tijdens haar talk ‘Empowering Women in Tech’ waarin ze vertelde over de mogelijkheden om jezelf te laten zien in de techindustrie.

Over DutchTechOnHeels
DutchTechOnHeels is een platform dat niet alleen de zichtbaarheid van vrouwen in tech vergroot, maar ook een community creëert waarin zij elkaar kunnen ondersteunen en inspireren. Zojuist is hier de DutchTechOnHeels podcast aan toegevoegd. Deze is te beluisteren via alle grote podcastplatforms, waaronder Spotify:
https://open.spotify.com/show/3G91KBKGtSXZIyjMPdS1OK?si=YmaN6qiPR3WD2YNJENM8qw of Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/nl/podcast/dutchtechonheels-podcast/id1749760618.






Verstreken tijd: 2 jaar en 21 dagen
PR contact  

Logo PRGoeroes
DutchTechonHee.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl