www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (268 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Deel gaat samenwerken met Carta om aandelenbeheer van internationale medewerkers te vereenvoudigen

Amsterdam - Deel, het alles-in-één HR- en Payroll platform, kondigt haar strategische samenwerking aan met Carta, het vertrouwde platform voor aandelenbeheer. Door deze samenwerking kunnen organisaties het proces van het uitoefenen van aandelenopties voor wereldwijde werknemers stroomlijnen door het automatisch inhouden van belastingen op aandelen en het waarborgen van naleving van verschillende belastingregelingen. Nu bedrijven steeds vaker werknemers over de grens aannemen, is het toekennen van aandelen aan internationale werknemers een grotere uitdaging geworden door de complexiteit van wereldwijde belastingregels. Het nauwkeurig berekenen en tijdig betalen van lokale belastingen en het inhouden van de juiste bedragen is een tijdrovend en ingewikkeld proces. Het partnership tussen Deel en Carta maakt het mogelijk dit proces te vereenvoudigen.

Grensoverschrijdend aandeelhouderschap
De expertise van Carta op het gebied van vermogensbeheer sluit naadloos aan op het HR- en payroll platform van Deel, waardoor er een geïntegreerde oplossing ontstaat. Daarmee vereenvoudigen zij het waarborgen van compliance en bieden ze medewerkers een toegankelijke manier om hun eigen aandelenopties te beheren. Bedrijven die al met Carta en Deel samenwerken, kunnen nu automatisch aandelentransacties synchroniseren tussen de verschillende platforms. Zodra buitenlandse medewerkers hun aandelenopties uitoefenen, registreert Deel deze transacties, berekent vervolgens lokale belastingen en handelt de ontvangst van betalingen voor de lokale autoriteiten af.

Door deze samenwerking kunnen medewerkers nu betalen voor het uitoefenen van hun aandelenopties in hun eigen valuta. Deel verzamelt het fonds, handelt de vreemde valuta af via het betalingsplatform en zorgt ervoor dat de aandelen van de werknemer volledig worden betaald door het juiste bedrag in euro’s door te sturen naar het bedrijf. Deze nieuwe oplossing lost een veelvoorkomend pijnpunt op voor internationale werknemers die hun aandelenopties willen uitoefenen. Ook voorkomt het vertragingen die samenhangen met het overmaken van de juiste valuta om de uitoefenkosten van werknemers te dekken.

Ryan Freeman, Hoofd Partnerships bij Deel: “Onze samenwerking met Carta staat garant voor een transformatie voor bedrijven die hun internationale teams willen belonen met aandelen. Als twee toonaangevende platforms zijn we voortdurend op zoek naar innovatieve manieren om wereldwijd personeelsbeheer te vereenvoudigen. Deze integratie symboliseert onze ambitie om bedrijven te helpen met de complexiteit van internationale aandelenadministratie. Samen met Carta helpen we bedrijven wereldwijd meer betrokken en gemotiveerde teams te creëren en zorgen we ervoor dat het bieden van aandelenopties overal ter wereld mogelijk is.”

Reed McBride, VP, Strategic Partnerships and Ecosystem Development bij Carta: “De samenwerking met Deel is een primeur in de sector van wereldwijd vermogensbeheer en biedt een integratie die de complexiteit van internationale geldtransfers en naleving van belastingregels wegneemt. Met de expertise van Deel en onze innovatieve aanpak bieden we een revolutionaire oplossing. Onze integratie stelt bedrijven in staat om met vertrouwen wereldwijd aandelen te verstrekken aan hun internationale teamleden en tegelijkertijd te zorgen voor vereenvoudigde geldstromen voor het uitoefenen van aandelenopties, met nauwkeurige inhoudingen van belastingen. Door de geavanceerde technologie van Carta te combineren met de kennis van Deel op het gebied van compliance, creëren we nieuwe mogelijkheden voor toegankelijk eigendom voor internationale teams.”

Over Carta
Carta is een platform dat mensen helpt hun eigen vermogen te beheren, bedrijven op te bouwen en te investeren in de bedrijven van morgen. Het is onze missie om de kracht van eigen vermogen te ontsluiten voor meer mensen op meer plaatsen. Carta beheert wereldwijd bijna drie biljoen dollar aan eigen vermogen. Het bedrijf wordt vertrouwd door meer dan 40.000 bedrijven, meer dan 7.000 fondsen en SPV's en meer dan twee miljard aandeelhouders voor het beheren van drempels, vergoedingen, waarderingen, liquiditeit en meer. Ga voor meer informatie naar carta.com.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 268 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Deel contact  

Logo Deel

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Vlirdens
Logo JobQ
Logo Pulse4all B.V
Logo ManageEngine
Logo Kaspersky
Logo Vultr
Logo Deel
Logo SAS Nederland
Logo Infor
Logo ThreadStone Cyber Security
Logo ilionx
Logo SureSync
Logo Ctac
Logo Bidfood
Logo Conclusion
Logo Easystart Office
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100676 persberichten
6761 bedrijfsprofielen
52 PR-bureauprofielen
15316 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR