www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:

DataExpert kondigt overname van Avian Digital Forensics aan

Een Deens bedrijf gespecialiseerd in digitale recherche- en eDiscovery-technologieën

Veenendaal/ Copenhagen, 14 maart 2024 - DataExpert kondigt vandaag de overname aan van Avian Digital Forensics, een Deens bedrijf gespecialiseerd in digitale recherche- en eDiscovery-technologieën. Met de overname van Avian versterkt DataExpert zijn aanwezigheid in de Scandinavische landen, waardoor het bedrijf zijn dienstenaanbod naar de Scandinavische landen verder kan uitbreiden.

Avian Digital Forensics is de belangrijkste service- en integratiepartner van vooruitstrevende Digital Investigations- en eDiscovery-technologieën. De oplossingen van Avian stellen klanten in staat criminaliteit en fraude op de werkplek te bestrijden door eenvoudig toegang te krijgen tot en inzicht te krijgen in grote en complexe hoeveelheden digitaal bewijsmateriaal.

Avian Digital Forensics Oprichter en eigenaar Jacob Isaksen zegt: “Onze missie bij Avian Digital Forensics is altijd geweest om overheid en bedrijven te helpen de misdaad te bestrijden door de beste technologie en deskundige kennis te leveren. Door onderdeel te worden van DataExpert kunnen we deze missie aanzienlijk opschalen in Scandinavië en wereldwijd.”

Robbert Bakker, CEO van DataExpert voegt toe:
“Avian en DataExpert delen hetzelfde DNA: het bestrijden van (cyber)criminaliteit en fraude. Het is geweldig om te zien dat deze twee teams samenkomen om onze Scandinavische klanten gezamenlijk te ondersteunen in hun missie. De oplossingen en diensten van Avian en DataExpert sluiten zeer goed op elkaar aan. Samen kunnen we onze klanten meer oplossingen en betere dienstverlening bieden. Onze teams zijn erg enthousiast over de overname en willen graag samenwerken om onze missie beter uit te voeren.”

De missie van DataExpert is om opsporingsinstanties, het leger, inlichtingendiensten, de douane, andere overheidsorganisaties, banken, telecommunicatiebedrijven, verzekeringsmaatschappijen en andere commerciële instellingen in staat te stellen (cyber)criminaliteit en fraude te bestrijden en organisaties te beschermen tegen (cyber)criminelen. Om dit doel te bereiken levert DataExpert een breed portfolio aan digitale forensische, analyse- en beveiligingsoplossingen en -diensten aan haar klanten.

“Onze klanten zullen enorm profiteren van de synergie van dit gecombineerde team en de toekomstige innovatie en ontwikkeling van onze oplossingen en diensten.”

Zowel Isaksen als Bakker zijn blij met de overname en kijken ernaar uit om de DataExpert Nordics-activiteiten uit te breiden met de kennis die Avian heeft op het gebied van digitaal forensisch onderzoek, waarmee ze verder bouwen op de missie van DataExpert om de wereld veiliger te maken en haar klanten te helpen dit te doen als kennis- en technologietechnologie. partner op het gebied van misdaadbestrijding en gegevensbeveiliging. Het past perfect in de strategie om Europees marktleider te zijn op dit vakgebied.

Bezoek onze website voor meer informatie: www.dataexpert.nl

Verstreken tijd: 2 jaar en 35 dagen
DataExpert BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103387 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17247 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl