ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 154 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe ICTboekensite.nl toont ook de e-books van ICT bedrijven

Meer gratis boeken beschikbaar over actuele ICT thema's

ICTboekensite.nl is vernieuwd. Deze website van het ICT informatiecentrum biedt hierdoor voortaan ook ruimte aan e-books van ICT leveranciers en specialisten. Een selectie ICT boeken die via de boekhandel verkrijgbaar zijn en de gratis boeken van het ICT informatiecentrum, waren eerder al via de boekensite te vinden. Steeds meer ICT bedrijven en specialisten geven interessante e-books uit, maar hebben buiten hun eigen website weinig mogelijkheden om daar een groter publiek mee te bereiken.

ICTboekensite.nl

Sinds 2010 toont het ICT informatiecentrum op ICTboekensite.nl een selectie van boeken rond zakelijke ICT thema’s, zoals bedrijfssoftware, data, digitale innovatie, softwareselectie en IT projecten. Een deel daarvan zijn de door het ICT informatiecentrum zelf uitgegeven (gratis) boeken. Bij ieder eigen of extern boek verwijst de website naar de plaats waar dat boek gekocht of gedownload kan worden.

Steeds meer ICT leveranciers en specialisten bundelen hun specifieke kennis, ervaringen en adviezen in e-books. Meestal zijn die alleen via hun eigen websites verkrijgbaar en daardoor slecht vindbaar voor organisaties voor wie deze expertise juist heel waardevol kan zijn. ICT boekensite vergroot de vindbaarheid van deze e-books en maakt deze expertise voor een groter publiek bruikbaar.

ICT informatiecentrum

Het ICT informatiecentrum helpt bedrijven met informatie over ICT oplossingen, ontwikkelingen, toepassingen, leveranciers en adviseurs. Met websites, nieuwsbrieven, boeken en andere eigen media bereikt het platform jaarlijks meer dan 200.000 zakelijke beslissers. Belangrijke thema’s zijn bedrijfssoftware, digitalisering, dataoplossingen, artificial intelligence, softwareontwikkeling en IT beheer. Het ICT informatiecentrum is onafhankelijk, zelfstandig en actief sinds 2001.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

ICT informatiecentrum, Doorn
(030) 227 21 20
info@ictinformatiecentrum.nl
ICTinformatiecentrum.nl
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren










Verstreken tijd: 3 jaar en 154 dagen
ICT informatie.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Promax IT
Logo PuurData
Logo Companial
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo Deltics
Logo Sensus Process Management
Logo August Bridge
Logo Intus Workforce Solutions BV
Logo CPP Digital
Logo Incentro
Logo IT Recycling
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo Parkvakanties
Logo Macaw
Logo BusinessCom
Logo BusinessCom
Logo Medius
Logo Dynatos
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Msafe
Logo Msafe
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo PocketBook
Logo Schneider Electric
Logo In The Pocket (ITP)
Logo Zscaler
Logo Thinkwise
Logo Nmbrs
Logo SureSync
Logo POS-2FA-intermediary
Logo Proofpoint
Logo Ictivity
Logo KnowBe4
Logo Descartes
Logo EPAM Systems
Logo DXC Technology
Logo Rewire
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
• 6 voor €199
• 12 voor €349
• Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
• Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
• Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
• X
• LinkedIn
• Facebook
• BlueSky

ZOEKEN
• Tech bedrijf
• Tech PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
• 104455 persberichten
• 7101 bedrijfsprofielen
• 67 PR-bureauprofielen
• 18205 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR