ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:

BarTrack verbetert voorraadbeheer voor Exact voor Bouw gebruikers met nieuwe integratie

Amstelveen, 5 februari 2024 – BarTrack is verheugd de lancering aan te kondigen van een baanbrekende koppeling tussen BarTrack en Exact voor Bouw. Deze innovatie biedt gebruikers van Exact voor Bouw de mogelijkheid om op een eenvoudige en geautomatiseerde manier hun voorraden te beheren en bij te bestellen bij meer dan 160 groothandels.

Deze integratie gaat echter verder dan alleen voorraadbeheer. Gebruikers van Exact voor Bouw kunnen nu bij het samenstellen van materialen voor een project, items uit hun eigen voorraad nemen en direct scannen met de Exact-app. Door het materiaal te scannen en aan te geven voor welk project het wordt gebruikt, wordt het automatisch aan het project toegevoegd en verwerkt in de BarTrack Voorraadmanager. Wanneer de voorraadniveaus onder een bepaald minimum komen, worden materialen automatisch bijbesteld bij de favoriete groothandel.

"We zijn ontzettend enthousiast over deze koppeling. Door BarTrack te integreren met Exact voor Bouw kunnen gebruikers nu al hun bestellingen digitaal doorgeven aan meer dan 160 leveranciers. Dit resulteert in een significante efficiëntie- en kostenbesparing," aldus Bart Grol, CEO BarTrack.

“Deze integratie biedt Exact voor Bouw gebruikers enorme tijdsbesparingen en zorgt ervoor dat alle benodigde materialen voor een project altijd beschikbaar zijn. Dit is een gamechanger voor de bouwsector, waarbij tijd en nauwkeurigheid van essentieel belang zijn, vertelt Grol enthousiast.”

De koppeling is per direct beschikbaar voor iedereen die gebruik maakt van een BarTrack Pro Order & Voorraad account. Voor meer informatie over deze opwindende ontwikkeling kunnen geïnteresseerden contact opnemen met Bart Grol.



Over BarTrack
BarTrack biedt een geavanceerde voorraadbeheer oplossing die bedrijven in staat stelt om hun voorraden efficiënt te beheren en aan te vullen. Met toegang tot een indrukwekkende database van 26 miljoen artikelen, biedt BarTrack gebruikers de mogelijkheid om direct bestellingen te plaatsen bij meer dan 160 groothandels. Deze oplossing is ontworpen om het beheer van voorraden te vereenvoudigen, het bestelproces te stroomlijnen en te zorgen voor een constante beschikbaarheid van benodigde materialen, wat resulteert in een significante tijdsbesparing en optimalisatie van inkoopprocessen.

Contactpersoon: Bart Grol (CEO BarTrack B.V.)
Email: bart@bartrack.com
Tel: 085- 047 08 47

Voor meer informatie: https://www.bartrack.com/nl/exact-voor-bouw

Verstreken tijd: 2 jaar en 74 dagen
BarTrack contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl