ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Bizzomate MKB-onderzoek: bij stagnerende digitalisering is de angst voor operationele inefficiëntie, hogere kosten en lagere productiviteit het grootst

Ruim zeventig procent (73.5%) van de bedrijven in het mkb is bezorgd dat stagnerende digitalisering in hun bedrijf zal leiden tot operationele inefficiëntie, hogere operationele kosten en lagere productiviteit. Dit blijkt uit een rondgang onder tientallen Nederlandse mkb-bedrijven die deelnemen aan het seminar ‘de kracht van low-code’. Het seminar wordt georganiseerd door Bizzomate, specialist in maatwerk software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen.

Stagnerende digitalisering kan volgens de deelnemers aan het onderzoek ook leiden tot verlies van de concurrentiepositie of het niet meer snel kunnen reageren op veranderende marktomstandigheden. Digitalisering staat dan ook behoorlijk hoog op de agenda in het mkb. Bijna de helft (47,1%) van de deelnemers is bezig met het ontwikkelen van een visie op digitalisering voor de komende vijf jaar.

Bijna driekwart van de deelnemende bedrijven kan meerdere processen binnen de organisatie aanwijzen die gedigitaliseerd kunnen worden en ruim zeventig procent van het mkb ziet volop kansen om met digitalisering de administratieve druk voor medewerkers te verlagen. Als bedrijven toch niet verder digitaliseren, zijn een gebrek aan beschikbare skills en resources (38,2%) en beschikbaar budget (38,2%) de voornaamste redenen om alles bij het oude te laten.

Philippe Neven, woordvoerder bij Bizzomate: "Digitalisering vormt de sleutel tot vooruitgang en concurrentievoordeel. Dit besef is duidelijk doorgedrongen in het mkb. Het is echter niet langer een optie, maar noodzaak voor elke mkb-er die streeft naar groei en relevantie. Bij Bizzomate weten we dit al geruime tijd, maar het is fantastisch om te zien dat zoveel mkb’ers zien hoe cruciaal digitalisering is voor hun bedrijf. Wij zetten onze expertise graag in om deze bedrijven te ondersteunen."

image
Foto: Philippe Neven, Bizzomate

-------—-----

Over Bizzomate
Bizzomate is specialist in maatwerk software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen. Door het gebruik van innovatieve methoden en de beste tools zoals het Mendix low-code platform helpen we bedrijven

af te rekenen met verouderde systemen, processen te digitaliseren en innovatie te versnellen. Meer informatie: https://www.bizzomate.com/ 

Verstreken tijd: 2 jaar en 91 dagen
Bizzomate contact  

+31 0 43 311 05 70
www.bizzomate.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl