www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (1 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Een derde grote organisaties vreest voor ondergang zonder innovatie

Utrecht – Eén op de drie (32%) organisaties innoveert vooral uit noodzaak voor het behoud van hun bestaansrecht. Dit blijkt uit onderzoek van Microsoft Dynamics 365 expert Conclusion MBS, uitgevoerd onder 300 IT-beslissers en -beïnvloeders bij organisaties met meer dan 300 medewerkers. Twee op de vijf bedrijven (37%) verwachten dat hun businessmodel een sterke verandering zal ondergaan in de komende twee tot vijf jaar. Ook zal volgens bijna de helft (45%) van de bedrijven de organisatiestructuur in hetzelfde tijdbestek mee veranderen.

Ondanks dat bedrijven veranderingen verwachten in hun businessmodel en organisatiestructuur, is dat niet het geval bij hun product- en dienstenaanbod. Zo gaat maar liefst 70 procent van de IT-beslissers en beïnvloeders ervan uit dat het huidige product- en dienstaanbod van hun organisatie nog minstens vijf jaar relevant zal blijven.

Proactief innoveren
Innovatie staat niet overal op de agenda. Zo is 44 procent van de organisaties reactief op het gebied van innoveren. Hiertegenover staat een kleine meerderheid van 56 procent dat aangeeft juist wel proactief bezig te zijn met innovatie. Wanneer organisaties innoveren, doen ze dit vaker op operationeel niveau (54%) dan strategisch (46%). Daarnaast wordt er bij het invoeren van deze vernieuwingen meer op interne veranderingen (65%) gefocust dan op extern (35%).

Wilbert Dirven, sales manager bij Conclusion MBS: “Innoveren vanuit noodzaak betekent achter de feiten blijven aanrennen. Wie stilstaat, loopt het risico om over vijf jaar op flinke achterstand te staan. Het is cruciaal om continu proactief te innoveren, hiermee vergroot je namelijk als organisatie de kans om een onderscheidend vermogen te realiseren. Een passend ERP- en CRM-systeem in de cloud speelt hier een sleutelrol in. Het grote voordeel van deze systemen is dat je vaak automatisch innoveert doordat je meegaat in de ontwikkelingen die de cloudleverancier realiseert. Hier pluk jij als organisatie de vruchten van. Want alleen door voortdurend te innoveren blijf je als organisatie relevant.”

---

Over het onderzoek
Dit onderzoek is in opdracht van Conclusion MBS uitgevoerd door Markteffect onder 300 beïnvloeders en beslissers op het gebied van IT, binnen organisaties met minimaal 300 fte.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 1 jaar en 20 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion MBS contact  

Logo Conclusion MBS

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo AvePoint
Logo Bidfood
Logo myBrand
Logo Devoteam
Logo JobQ
Logo Pulse4all B.V
Logo ManageEngine
Logo Kaspersky
Logo Vultr
Logo Deel
Logo SAS Nederland
Logo Infor
Logo ThreadStone Cyber Security
Logo ilionx
Logo SureSync
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100692 persberichten
6762 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15328 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR