www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 134 dagen geleden)
Bedrijf:

Gepensioneerden van KlusHeeren vullen tekort technici aan bij Hotel Arsenaal

Amstelveen – Hotel Arsenaal, onderdeel van de Nederlandse hotelgroep WestCord Hotels, slaat de handen ineen met KlusHeeren om het tekort aan technisch personeel op te vangen. De gepensioneerde technici voeren diverse klussen uit voor het hotel zoals het dagelijks onderhouden van de kamers, schilderwerk en installaties. Ook springen ze regelmatig bij in het zusterhotel, WestCord Hotel Delft, waar ze dezelfde opdrachten uitvoeren. Hierdoor vult KlusHeeren, met hun vaklui, het tekort in heel regio Delft voor de hotels aan.

Ruime werkervaring én snel inzetbaar
De gepensioneerde mannen van KlusHeeren zijn snel inzetbaar en brengen een ruime schat aan werkervaring met zich mee. Om deze reden koos het hotel voor KlusHeeren. Een belangrijke voorwaarde voor de samenwerking was dat de werkzaamheden goed bij het leven van de gepensioneerden passen. Dit houdt in dat ze niet fulltime willen werken én op dagdelen die binnen hun agenda passen. Hiertegenover stond dat de heren ook een perfecte match met het hotel moesten zijn.

Waardevolle vakkennis en toekomstplannen
De jarenlange werkervaring van de gepensioneerden komt goed van pas bij Hotel Arsenaal. Zo zijn ze waardevolle krachten bij ingewikkelde klussen, zoals legionella- en wettelijke controles. Ook denken ze mee op operationeel niveau waardoor de technische processen continu geoptimaliseerd worden. De komende tijd gaat Hotel Arsenaal zich inzetten om de gepensioneerden van KlusHeeren bij nog meer WestCord Hotels onder de aandacht te brengen.

Maarten van Amerongen, General Manager bij Hotel Arsenaal: “KlusHeeren biedt ons op het juiste moment de perfecte oplossing voor het personeelstekort binnen onze technische dienst. De betrokkenheid, professionaliteit en jarenlange ervaring die de gepensioneerden meebrengen heeft niet alleen een positieve invloed op onze technische dienst, maar ook op de ervaring van onze hotelgasten. Het is erg mooi om te zien hoe de gepensioneerden vol energie en passie zich inzetten om onze dienstverlening te verbeteren.”

Wouter Adamse, directeur en mede-eigenaar bij KlusHeeren: “Ik ben enorm trots op onze samenwerking met Hotel Arsenaal. Het is mooi om te zien hoe zij onze gepensioneerden met open armen hebben ontvangen. De keuze om hen in te zetten in hun technische dienst getuigt niet alleen van een slimme zakelijke zet, maar zegt ook wat over het omarmen van diversiteit op de werkvloer. Veel gepensioneerden werken door om een maatschappelijke bijdrage te leveren en om zo onder de mensen te blijven. Ze brengen niet alleen een overvloed aan ervaring, maar ook een onschatbare bron van stabiliteit en betrouwbaarheid met zich mee. Dit maakt deze groep van onmisbare waarde in onze samenleving.”

Verstreken tijd: 2 jaar en 134 dagen
ZilverWerkt contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR