www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Vertiv versterkt zijn aanbod van oplossingen voor vloeistofkoeling met de overname van CoolTera Ltd.

De deal stelt Vertiv in staat om uitgebreidere ondersteuning te bieden voor grootschalige AI-toepassingen

Breda - Vertiv (NYSE: VRT), wereldwijd leverancier van kritieke digitale infrastructuur en continuïteitsoplossingen, maakt vandaag bekend dat zijn dochterondernemingen een definitieve overeenkomst hebben ondertekend voor de overname van alle aandelen van CoolTera Ltd. (CoolTera). Dit is een leverancier van een leverancier van koelmiddeldistributie-infrastructuur voor vloeistofkoelingstechnologie in datacenters. De transactie voorziet in de overname van bepaalde contracten, patenten, merken en intellectueel eigendom van een aan CoolTera gelieerde onderneming.

Uitbreiding portefeuille warmtebeheer
Het in 2016 in het Verenigd Koninkrijk opgerichte CoolTera is een aanbieder van infrastructuuroplossingen voor vloeistofkoeling. Het bedrijf ontwikkelt en vervaardigt daarnaast distributie-uinits voor vloeistofkoeling (CDU’s), secundaire vloeistofnetwerken (SFN’s) en verdeelstukken voor vloeistofkoeling binnen datacenters. CoolTera en Vertiv zijn al drie jaar lang technologiepartners en verzorgden samen diverse wereldwijde implementaties voor datacenters en supercomputers. Met de overname van CoolTera breidt Vertiv zijn reeds robuuste portefeuille voor warmtebeheer uit met geavanceerde koeltechnologie, diepgaande domeinexpertise, controlemechanismen en systemen, en productie- en testprocessen voor koeling van high density datacenters. CoolTera heeft hoogwaardige techniek en een sterke klantenservice die wordt verzorgd door een team van hooggekwalificeerde technici op het gebied van vloeistofkoeling.

“Met deze overname verwerven we technologie die de onze aanvult”, zegt Giordano Albertazzi, de CEO van Vertiv. “Dit sluit aan op onze langetermijnstrategie voor waardecreatie en versterkt onze expertise in high density koelingsoplossingen. De overname is namelijk van belang voor het versterken van ons aanbod van oplossingen voor vloeistofkoeling, waardoor we effectiever kunnen voorzien in de behoeften van onze wereldwijde datacenterklanten. Daarmee verkeren we in een sterkere positie en beschikken we over de capaciteit die nodig is om op elke schaal in hun AI-behoeften te voorzien.”

“Het was een logische beslissing voor ons om toe te treden tot de familie van Vertiv”, zegt Mark Luxford, de managing director van CoolTera. “We zijn blij dat we ons kunnen aansluiten bij de marktleider op het gebied van warmtebeheer voor datacenters. Vertiv heeft laten zien dat het technologieën kan opschalen in het tempo dat nodig is voor de inzet van AI. We kijken er dan ook naar uit om als één team samen te werken aan de ontwikkeling van de geavanceerde technologieën voor vloeistofkoeling met de schaal waar de sector om vraagt. Vertiv is goed gepositioneerd om de groei van de sector te ondersteunen.”

De overname zal naar verwachting in het vierde kwartaal worden voltooid, onder voorbehoud van de gebruikelijke voorwaarden.

Verstreken tijd: 2 jaar en 125 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Vertiv contact  

+31 76 578 1600
www.vertiv.com/nl-emea

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR