www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (1 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: PRGoeroes

KPN lanceert Experience Stores met XR-games voor ondernemer

Amsterdam, 27 oktober 2023 – KPN heeft dit jaar twee Experience Stores gelanceerd. Hierin wordt ruimte aan (lokale) ondernemers gegeven om hun digitale innovaties te tonen. Softwarebedrijf Fectar heeft voor de twee Experience Stores drie bijzondere minigames ontworpen.

KPN opende in maart een Experience Store aan de Ekkersrijt in Eindhoven. Het was de eerste KPN XL winkel, die een dergelijk VR & AR Experience Center voor ondernemers heeft. Een paar maanden geleden werd een Experience Store in Amsterdam-Duivendrecht geopend.

Softwarebedrijf Fectar uit Den Bosch heeft drie Extended Reality-minigames ontwikkeld voor de Experience Stores, die bezoekers zowel in de winkel als thuis kunnen ervaren. Extended Reality (XR) omvat een combinatie van Virtual Reality (VR) en Augmented Reality (AR), waardoor de minigames op verschillende apparaten zoals smartphones, tablets, computers en VR-headsets kunnen worden beleefd. De gebruiker kan de XR-ervaring eenvoudig beleven via de Fectar-app.

Online veiligheid
“Het doel van de minigames is om de ondernemer (meer) bekend te maken met de gevaren van cybersecurity. De ondernemer wordt uitgedaagd om na te denken over cybersecurity en hoe hij nu al stappen kan nemen om samen met KPN zijn online veiligheid te boosten”, zegt Nicolette Ooijevaar, manager Direct Channels SME bij KPN.

De ondernemer wordt bijvoorbeeld in één van de games erop gewezen dat een sterk wachtwoord belangrijk is en dat multi-factor authentication eenmust haveis om veilig te kunnen ondernemen. In een andere game komen de gevaren van phishing aan bod.

“We zijn heel blij met de samenwerking met Fectar”, stelt Nicolette. “Op een speelse manier krijgen ondernemers inzicht in het belang van een goede cybersecurity.”
Tags  
Geplaatst:
Verstreken tijd: 1 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo PRGoeroes
Fectar contact  

Logo Fectar

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo myBrand
Logo Devoteam
Logo JobQ
Logo Pulse4all B.V
Logo ManageEngine
Logo Kaspersky
Logo Vultr
Logo Deel
Logo SAS Nederland
Logo Infor
Logo ThreadStone Cyber Security
Logo ilionx
Logo SureSync
Logo Ctac
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100687 persberichten
6762 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15327 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR