ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Meerderheid managers vindt bloot op werkvloer ongepast

Ongevraagde knuffels en drie kussenook niet gewaardeerd

Naarden – Meer dan de helft (57%) van de managers vindt het ongepast wanneer iemand zich onnodig bloot kleedt in een klantgerichte omgeving. Vrouwelijke managers vinden dit vaker (72%) dan mannelijke managers (48%). Dat blijkt uit onderzoek van IT-detacheringsbureau Neomax|Olgreen onder 504 managers/(mede)beslissers in organisaties met meer dan 200 kantoormedewerkers.

Ook andere uiterlijke kenmerken worden op de werkvloer niet door alle managers gewaardeerd. Piercings en opvallende haarstijlen, zoals opscheren of felle kleuren haarverf, bestempelen drie op tien managers (30%) als ongepast. Een bijna even grote groep (29%) zegt ditzelfde over tatoeages. Ook wanneer het gaat over het uiten van geloofsovertuiging, is een deel van de managers terughoudend. Een kwart ziet kleding gerelateerd aan het geloof, zoals een hoofddoek, als ongepast. Andere uitingen van geloof, bijvoorbeeld een ketting met kruisje, worden door een iets kleinere groep (15%) als ongepast bestempeld.

Gedrag op werkvloer
Ook wanneer het aankomt op gedrag trekken managers grenzen. Zo vindt twee derde (62%) van de managers het misplaatst als je iemand in een werksituatie zonder te vragen een knuffel geeft. Opvallend genoeg geldt dit minder als het gaat om het geven van drie kussen. Hierbij vindt ruim de helft (51%) dat je eerst om toestemming moet vragen aan de betreffende persoon. Ook vindt één op de vijf (21%) managers het ongepast als een collega een hand op zijn of haar schouder legt. ICT-beslissers (17%) lijken een stuk minder gediend te zijn van dit soort fysiek contact dan niet ICT-beslissers (6%).

Richard Stassen, CEO van Neomax|Olgreen: “Het verbaast me niet dat een aanzienlijk deel van de managers bepaalde uiterlijke kenmerken en gedragingen als storend ervaren. Zo zijn felle haarkleuren en tatoeages in de IT-wereld nog niet een algemeen geaccepteerd fenomeen. Wat mij betreft dien je kaders te stellen over wat gepast of ongepast is, maar binnen deze kaders moet er voldoende ruimte zijn voor diversiteit. Onze ambitie bij Neomax|Olgreen is om een inclusieve werkomgeving te creëren waar gelijkwaardigheid centraal staat. Wij kijken naar vaardigheden en talenten van mensen. Niet naar uiterlijk, afkomst, geloof, geslacht of andere persoonlijke kenmerken.”

Je mening delen
Managers voelen zich niet altijd even vrij om te delen hoe ze over zaken denken. Maar liefst één op de vijf managers (22%) heeft het idee dat ze hun mening beter voor zich kunnen houden. Er zijn ook onderwerpen die managers op de werkvloer het liefst uit de weg gaan. 17 procent voelt zich bijvoorbeeld ongemakkelijk om op kantoor zijn of haar mening te geven over seksuele voorkeuren of politiek. Vooral bij jongere managers (18-34 jaar) lijken deze onderwerpen gevoelig te liggen. Maar liefst een derde van hen vindt het oncomfortabel om zijn of haar mening te delen over seksuele voorkeuren (34%) of politiek (31%).

Verstreken tijd: 3 jaar en 152 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Neomax|Olgreen contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Proofpoint
Logo SUE
Logo Whizpr
Logo Deel
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103552 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17342 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu