ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 82 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

NOBEARS benoemt Tomas Dankers tot Head of Strategy

Heusden – Full-service digitaal bureau NOBEARS benoemt Tomas Dankers (42) tot Head of Strategy. In zijn nieuwe rol is Dankers verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van de discipline-strategie binnen NOBEARS group en geeft hij leiding aan een team van strategen die klanten adviseren op het vlak van branding, user experience, development en marketing.

Focus op digitaal succes
Met de komst van Dankers haalt NOBEARS een ervaren digitale strateeg in huis, die zijn sporen in de sector de afgelopen vijftien jaar heeft verdiend. Zo is hij werkzaam geweest in diverse rollen en specialismen aan zowel de klantzijde als aan de bureaukant. De laatste acht jaar was Dankers werkzaam als Senior Digital Strategist bij digital agencies, waaronder iO en Greenberry. Hier was hij betrokken bij het uitdenken en realiseren van ontwerp- en innovatiestrategieën, design thinking en langdurige development-projecten. Daarnaast was hij verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van gebruikersonderzoeken. Deze brede ervaring neemt hij mee in zijn nieuwe rol bij NOBEARS.

Dankers over zijn nieuwe aanstelling: “NOBEARS is specialist in het combineren van een brede online en offline expertise met creativiteit en slagkracht. Met hun klantportfolio bedienen ze diverse sectoren en maken ze écht het verschil binnen de gehele customer experience. Deze slagkracht en brede dienstverlening in combinatie met strategische uitdagingen, past enorm goed bij mij. Ik ben er dan ook erg trots op om onderdeel te zijn van deze club en ik kijk ernaar uit om NOBEARS te helpen bij hun verdere groei.”

Dustin Karelse, CEO van NOBEARS Group: “Ik ben heel blij om Tomas te mogen verwelkomen. Hij brengt namelijk een brede bureau-ervaring met zich mee. Tomas combineert kennis op het gebied van UX, ontwerp, innovatie en development. Hierdoor kan hij alle facetten van de CX-strategie belichten, wat enorm waardevol is voor NOBEARS.”
Recent van NOBEARS  
NOBEARS benoemt Coert Prins als CEO

Helft consumenten keert merk de rug toe bij gebrek aan vernieuwing

NOBEARS transformeert van digital agency naar business accelerator voor snel groeiende organisaties

Verstreken tijd: 3 jaar en 82 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
NOBEARS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl