www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: La Suite and Co

Whitepaper: de supply chain-uitdagingen van biofarmaceutische bedrijven

Wereldwijde supply chain-uitdagingen als gevolg van de pandemie, zoals tekorten, vertragingen en voortdurende verstoring, hebben nog steeds een zware impact op biofarmaceutische bedrijven. Wat kunnen de bedrijven zelf doen?

Nu supply chain-problemen een van de grootste bedreigingen vormen voor de biofarmaceutische industrie, heeft Panasonic Connect Europe aan de hand van de standpunten van experts in kaart gebracht hoe technologie deze uitdagingen kan aanpakken. De resultaten van een Digital Think Tank Roundtable met toonaangevende biofarmaceutische bedrijven zijn vastgelegd in een whitepaper.

Onderwerpen die aan de orde kwamen, waren onder andere hoe tekorten in de toeleveringsketen in de farmaceutische productie van invloed zijn op klinische proeven, inclusief de R&D van producten, en hoe risico's kunnen worden beperkt. De deelnemers bespraken ook het belang van duurzaamheidsdoelstellingen, of duurzaamheid van invloed is op besluitvormingsprocessen en welke maatregelen organisaties hebben geïmplementeerd.

In de whitepaper komen tien belangrijke thema’s aan de orde, waaronder:

Waarom het verbeteren van de samenwerking al veel te lang op zich laat wachten en waarom er meer sectoroverschrijdende uitwisseling van ideeën rond het gebruik van technologie moet zijn. Waarom het een uitdaging is om de snelheid van vaardigheden en digitale training aan te passen aan het nieuwe technologielandschap en hoe de sector processen moet aanpassen en hervormen op basis van nieuwe technologieën.

De cruciale rol die data en voorspellende analyses spelen om de grondstofbehoeften beter te begrijpen. Hoe IT bedrijven helpt om ongelijksoortige informatie samen te voegen en zo de dynamische realtime zichtbaarheid te verschaffen die ze nodig hebben om hun end-to-end supply chains van informatie te voorzien.

Waarom biofarmaceutische bedrijven het risiconiveau van logistiek moeten beseffen, waarbij alle deelnemers het erover eens zijn dat de focus op kostenreductie en verlaging van voorraadniveaus riskant is voor grootschalige gezondheidsuitdagingen zoals een pandemie. In de toekomst moeten bedrijven beslissingen nemen over voorraden door het risiconiveau van belangrijke producten te bepalen.

Het gesprek ging er vooral over dat organisaties ervoor moeten zorgen dat de hele supply chain betrokken is bij het end-to-end proces totdat het medicijn bij de patiënt komt, waarbij het belangrijk is dat iedereen zijn eigen rol begrijpt.

Andere onderwerpen die werden besproken, waren onder meer het omgaan met kortere tijdschema's voor klinische proeven, het overeenkomen van alternatieve leveranciers en het definiëren van een duidelijke productiestrategie.

Edin Osmanovic, Head of Supply Chain Solutions bij Panasonic Connect Europe, zei: " Na de onrust van de pandemie is de wereld voor biofarmaceutische bedrijven steeds onstabieler en complexer geworden, nu ze hun toeleveringsketens opnieuw moeten vormgeven om bedrijfscontinuïteit te garanderen en groei te realiseren. Nieuwe technologieën zoals AI en digitale transformatie, evenals een nieuwe hybride omgeving, banen de weg voor meer flexibiliteit en samenwerking in de hele sector. Maar het is ook moeilijk om te weten waar je moet beginnen of welke soorten technologie je moet gebruiken. Dit is waar een ervaren technologieleverancier, zoals Panasonic Connect, die de sector en de problemen echt begrijpt, kan helpen. Ook merken we dat dit soort discussies onze kennis verbeteren en een essentieel onderdeel vormen van onze strategie."

Een punt dat werd gemaakt, was het belang van kosten-batenanalyses. Hoewel gegevens van de Wereldgezondheidsorganisatie aangeven dat het aantal lopende klinische onderzoeken begint af te nemen naar het niveau van vóór de pandemie, zou dit heel gemakkelijk weer kunnen veranderen. En dat is waar dergelijke berekeningen cruciaal zijn.

Het gesprek werd afgesloten met een discussie over koeling in de supply chain, wat een grote uitdaging blijft voor de sector. Als wereldwijde fabrikant heeft Panasonic een aantal innovatieve producten en oplossingen ontwikkeld als onderdeel van het merk "VIXELL", met een focus op hernieuwbare energie en duurzaamheid. Een van die oplossingen is een herbruikbare koelbox voor het transport van temperatuurgevoelige producten, zoals vaccins. De box is niet alleen recyclebaar, ze vermindert ook het gebruik van droogijs, een gevaarlijk materiaal dat speciale veiligheidsmaatregelen vereist. In plaats van alleen koelboxen te verkopen, heeft Panasonic een internationaal statiegeldsysteem geïntroduceerd dat farmaceutische bedrijven stimuleert om boxen te retourneren voor hergebruik.

Klik hier om de Panasonic whitepaper "Supply Chain Shortages in Bio Pharma – The Role of Technology" aan te vragen.

Klik hier voor meer informatie over het assortiment vacuümgeïsoleerde VIXELL-koelboxen van Panasonic Connect Europe.

image

Contact voor de pers
Voor meer informatie, additioneel beeldmateriaal of het aanvragen van een interview met Panasonic

Serge Beckers
PR-consultant
serge.beckers@wisse-worldcom.nl
+31 (0)26 443 15 23

Stefan Hauck
Head of Marketing for Retail & Logistics Solutions
Stefan.hauck@eu.panasonic.com
+49 17 3628 2777

Over de Panasonic Groep
Opgericht in 1918 en vandaag de dag een wereldleider in het ontwikkelen van innovatieve technologieën en oplossingen voor uiteenlopende toepassingen in de consumentenelektronica, huisvesting, automobiel-, industrie-, communicatie- en energiesectoren wereldwijd, is de Panasonic Groep op 1 april 2022 overgestapt op een besturingssysteem met Panasonic Holdings Corporation als holdingmaatschappij en acht bedrijven onder zijn paraplu. De Groep rapporteerde een geconsolideerde netto-omzet van 8.378,9 miljard yen (ca. 59,4 miljard euro) voor het jaar eindigend op 31 maart 2023. Ga voor meer informatie over de Panasonic Groep naar: https://holdings.panasonic/global/

Over Panasonic Connect Europe GmbH
Panasonic Connect Europe is op 1 oktober 2021 van start gegaan als een nieuwe, wendbare organisatie met een business-to-business focus.Onder leiding van Hiroyuki Nishiuma wil het bedrijf, met meer dan 400 werknemers, bijdragen aan het succes van zijn klanten met innovatieve producten en geïntegreerde systemen en diensten - allemaal ontworpen om de visie 'Change Work, Advance Society and Connect to Tomorrow' te ondersteunen.

Panasonic Connect Europe heeft zijn hoofdkantoor in Wiesbaden en omvat de volgende divisies:
  • De Mobile Solutions Business Division helpt mobiele werknemers de productiviteit te verbeteren met een gamma robuuste Toughbook notebooks, zakelijke tablets en handhelds.
  • De Media Entertainment Business Division omvat Visual System Solutions dat een gamma betrouwbare projectoren met hoge helderheid en hoogwaardige beeldschermen aanbiedt; en Broadcast & ProAV dat Smart Live Production-oplossingen aanbiedt met een end-to-end portfolio bestaande uit PTZ- en systeemcamera's, camcorders, het Kairos IT / IP-platform, switchers en robotoplossingen die op grote schaal worden ingezet voor het vastleggen van live-evenementen, sportproducties, televisie en xR-studio's.
  • De Business and Industry Solutions Division dat technologische oplossingen op maat levert voor de retail, logistiek en productie, op basis van de unieke Gemba Process Innovation-aanpak. Deze oplossingen zijn ontworpen om operationele efficiëntie te verhogen en de klantervaring te verbeteren, zodat bedrijven elke dag optimaal kunnen presteren.
  • De Panasonic Factory Solutions Europe Division dat smart factories helpt realiseren met zijn brede scala aan geautomatiseerde oplossingen, waaronder electronics manufacturing solutions, robot and welding systems en software solutions engineering.
Ga voor meer informatie naar: https://eu.connect.panasonic.com

Ga naar de LinkedIn-pagina van Panasonic Connect Europe: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe/
Recent van Panasonic Connect  
Nieuwe TOUGHBOOK 56 herdefinieert rugged mobiliteit en ergonomie voor mobiele medewerkers

TRENDS 2026: DE VOLGENDE FASE VAN MOBIEL WERKEN

Panasonic maakt KAIROS klaar voor grootschalige LED-producties met nieuwe technologiepartners

Verstreken tijd: 3 jaar en 136 dagen
PR contact  

Logo La Suite and Co
Panasonic Conn.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu