www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

Eleven Software Development en Opserve worden onderdeel van Luminis

Apeldoorn – 26 september 2023

Met gepaste trots maakt Luminis vandaag bekend dat Eleven Software Development en Opserve uit Rijswijk onderdeel worden van IT consulting bedrijf Luminis. De aansluiting bij Luminis biedt Eleven en Opserve de kans om hun groeiambities verder vorm te geven. Dat Luminis en de Rijswijkse bedrijven een aantal belangrijke zaken gemeen hebben bleek gelijk tijdens de kennismaking tussen de partijen. Waarden als vakmanschap en samenwerken met de klant zijn in de organisaties belangrijk onderdeel van het DNA. Binnen de organisaties Eleven en Opserve, en Luminis is veel ruimte voor kennisdeling en van elkaar leren, waarbij de vestigingen een mooie thuisbasis vormen voor alle collega's.

Eleven realiseert sinds 2009 hoogwaardige software voor haar klanten, waarmee langdurige relaties worden ontwikkeld. Opserve verzorgt het beheer en de monitoring van Linux servers en regelt migratie van applicaties naar de Cloud. Luminis werd in 2002 opgericht en helpt organisaties innoveren met slimme oplossingen op gebied van Cloud en data.

Don Olsthoorn, Commercieel Directeur Eleven en Opserve: “Met deze samenwerking hebben we toegang tot meer kennis en expertise en zorgt de synergie voor het vergroten van onze slagkracht. We kunnen hiermee nog beter inspelen op uitdagingen in projecten en zijn in staat om vanuit een breder perspectief de business van klanten te versnellen.”

Klanten van Eleven worden door vaste teams ondersteund die vanuit vakmanschap en klantkennis proactief van waarde zijn. Niet alleen ontwikkelt Eleven software voor haar klanten, ze ontzorgt ook door het server management op zich te nemen en migraties van applicaties naar de Cloud via zusterorganisatie Opserve. Iets wat wij met Luminis Cloud Services (LCS) klanten al aanbieden en waar Opserve een versterkende rol in gaat spelen.

Ronald Voets, Managing Director Luminis: “Eleven en Opserve zijn prachtige bedrijven die net als Luminis als doel hebben om zo snel mogelijk waarde toe te voegen voor haar klanten. Het managementteam van Eleven en Opserve was op zoek naar versterking van hun organisatie om verdere groei mogelijk te maken. Binnen Luminis is daar alle ruimte voor en samen gaan we die groeiambities waarmaken.”

Eleven en Opserve medewerkers blijven vanuit het huidige kantoor in Rijswijk werkzaam voor  hun klanten. Deze ontwikkeling biedt tevens de kans naar het klantenbestand van zowel  Luminis als Eleven te kijken om de expertise en kennis van de organisaties bij zowel huidige als  nieuwe klanten samen in te zetten.

Luminis is onderdeel van Yuma, een nieuwe speler op het gebied van digitale transformatie.   Yuma combineert een mensgerichte aanpak met een hands-on mentaliteit en best-in-class  expertise. Met de samenvoeging met Luminis worden Eleven en Opserve ook onderdeel van  Yuma.

Pascal Laffineur, CEO Yuma: “Eleven en Opserve zullen, via Luminis, de ambitie en strategie van  Yuma versterken om best-in-class expertise te bieden bij digitale transformaties. Door het  aangaan van langdurige relaties met hun klanten in vaste teams zijn zij een mooie toevoeging aan  de bedrijven binnen de Yuma groep. “

Over Eleven en Opserve
Eleven ontwikkelt hoogwaardige software waarmee langdurige relaties worden ontwikkeld  met hun klanten. Sinds 2009 realiseerde Eleven met een klein team 500+ projecten met 200+  klanten waar onder DELTA Fiber Nederland, Koninklijke Metaalunie, Royal FloraHolland,  Dümmen Orange, Stigas, Noviflora en Syngenta en zijn ze gegroeid tot een team van 23  professionals.

Opserve groeit sterk in het bedienen van Eleven en andere bedrijven bij Linux  serverbeheer en is als AWS Consulting Partner actief om developers te helpen applicaties  naar AWS te migreren.

Over Luminis
Luminis helpt organisaties succesvol te innoveren. De wereld van technologie verandert  continu en de complexiteit en snelheid van deze verandering blijft toenemen. De organisatie  telt 150 medewerkers, heeft kantoren in Amersfoort, Amsterdam, Rotterdam, Arnhem en  Apeldoorn en verleent haar diensten aan bijvoorbeeld Alliander, Huuskes, BDR Thermea,  bol.com en The Learning Network.

Over Yuma
Yuma is een nieuwe groep in de BeNeLux die de mens vooropstelt bij digitale transformaties. Deze best-in-class expertise wordt geboden door de combinatie van bedrijven die deel  uitmaken van de groep: XPLUS, Total Design, Luminis en BPSOLUTIONS. Er wordt verwacht dat meer bedrijven zich bij de groep zullen aansluiten. Yuma verwacht dit jaar een omzet van  ongeveer 100 miljoen euro en werkt samen met 400 medewerkers verspreid over de BeNeLux. 


Eleven en Opserve zijn onderdeel geworden van Luminis.
Vlnr: Carlo Vollebregt - Directeur Technologie, Don Olsthoorn – Commercieel Directeur, Teeuwis  Hillebrand – Operationeel Directeur 
Recent van Luminis International B.V.  
Nieuwe lichting IT-toptalenten van Luminis, Bosch en de Belastingdienst ronden succesvol Accelerate-traject af in Aviodrome

Verstreken tijd: 3 jaar en 90 dagen
Luminis Intern.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl