www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Publieke sector voelt meer druk om efficiënter te werken

Dordrecht – Een op de drie organisaties in de Nederlandse publieke sector (33%) voelde in de afgelopen twee jaar meer druk om efficiënter te werken. Dit kunnen zij doen door ofwel meer werk te verzetten met de huidige resources of hetzelfde werk te verzetten met minder resources. Zo blijkt uit onderzoek van Unit4, leider in cloud bedrijfssoftware voor dienstverlenende organisaties, onder 300 beslissers in de publieke sector afkomstig uit Canada, het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Zweden. Een nog grotere verandering die bedrijven in deze sector hebben opgemerkt, is meer bureaucratie rondom het verantwoorden van uitgaven. Dit geldt voor 36 procent van de Nederlandse organisaties en is een beduidend hoger percentage dan in de andere onderzochte landen.

Naast dat er meer bureaucratie lijkt te zijn rondom het verantwoorden van uitgaven, voelt 31 procent van de organisaties ook meer druk vanuit de maatschappij om transparant te zijn over hun uitgaven. Een ander verandering waar de maatschappij om vraagt is het strakker en slimmer maken van processen voor de burgers (28%).

Struikelblokken in verandering
Het is belangrijk dat de publieke sector gehoor geeft aan deze wensen, maar dat is soms makkelijker gezegd dan gedaan. Wanneer bedrijven dit willen doen, lopen zij er met name tegenaan dat systemen in de backoffice hen niet in staat stellen om agile en flexibel te zijn (41%). Nederland is hierin wel een echte uitschieter, zo loopt in het Verenigd Koninkrijk slechts 28 procent hier tegenaan. Wat daarnaast opvalt, is dat slechts 17 procent van de Nederlandse bedrijven in de publieke sector merkt dat het management niet met verandering mee wil gaan, terwijl het gemiddelde van alle deelnemende landen op 34 procent ligt. Vooral in Zweden blijkt dit een heikel punt (46%).

Andere struikelblokken waar organisaties tegenaanlopen wanneer zij met de veranderingen mee willen bewegen, is dat de prioriteiten steeds verschuiven (39%). Dat maakt dat er geen eenduidig stappenplan gevolgd kan worden voor verandermanagement. Als laatste geeft 36 procent aan dat ze simpelweg niet goed weten hoe zij op verandering moeten reageren en hier dus onvoldoende op ingesteld zijn.

Wilfried Teunissen, Sales Manager Public Sector Benelux bij Unit4: “We leven in een wereld van constante verandering en bedrijven in de publieke sector hebben niet de luxe om daarin niet mee te gaan. Verandermanagement moet dus echt onderwerp van gesprek worden in deze organisaties. Het is belangrijk dat processen daarbij flexibel worden opgezet, zodat de publieke sector gemakkelijk kan meebewegen met veranderingen en software kan gebruiken die dit ondersteunt. Ook als de prioriteiten veranderen of zich een nieuwe crisis voordoet.”

Over het onderzoek
In februari en maart van dit jaar zijn 300 beslissers in de publieke sector uit de landen Canada, het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Zweden ondervraagd door marktonderzoeksbureau VansonBourne. Respondenten zijn met name werkzaam op de afdelingen IT, HR en finance. In totaal deden er 75 Nederlandse respondenten mee aan dit onderzoek.
Recent van Unit4  
Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden

Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Verstreken tijd: 3 jaar en 95 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu