www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:

Decos Technology Group kondigt overname aan van CenterOne

Noordwijk – 15 september 2023

Decos Technology Group heeft zijn portfolio uitgebreid met CenterOne, softwarespecialist op het gebied van Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH) voor overheden en semi-overheden. Deze strategische acquisitie versterkt de positie van Decos en geeft invulling aan de ambitie om met innovatieve software een positieve impact op de samenleving te maken.


CenterOne, opgericht in 2008, helpt zijn klanten om werkprocessen te verbeteren en de productiviteit te verhogen door de inzet van het SaaS-platform ProcessPro. Deze modulaire oplossing is gericht op het efficiënt uitvoeren van complexe kerntaken van overheidsorganisaties, zoals gemeenten, omgevingsdiensten, veiligheidsregio’s, waterschappen. De vele standaard bouwstenen voor procesmatig werken worden gecombineerd met taakgeoriënteerde modules, zoals voor het VTH-proces.

“Het is een logische uitbreiding op het portfolio van Decos, dat met zijn modulaire softwaresuite JOIN, al jaren proces- en zaakgericht werken realiseert binnen en buiten Nederland. Door diepgaande domeinkennis toe te voegen op het terrein van VTH-processen en de Omgevingswet, verstevigen wij het fundament van onze marktpositie. Hiermee kunnen we onze klanten nog betere dienstverlening bieden”, aldus Daniël de Klerk, CEO van Decos.
 
Groeistrategie Decos
De overname van CenterOne past binnen de bredere groeistrategie van Decos Technology Group. CEO Daniël de Klerk legt uit: “Ons doel is niet alleen om de wereld efficiënter, papierloos en duurzamer te maken, wij willen ook impact hebben op de kwaliteit van dienstverlening aan burgers en bedrijven. Door te groeien kunnen we meer innoveren en meer impact realiseren. Het VTH-proces slim organiseren is een belangrijke, uitdagende klus voor organisaties, zeker in het licht van de invoering van de Omgevingswet. Wij zijn enthousiast om nu ook de kennis en kunde op dit terrein te kunnen aanbieden.”

Peter van der Schuyt, oprichter en directeur van CenterOne: “Deze overname benadrukt de ambities die we hebben als organisatie en biedt ons de mogelijkheid om onze dienstverlening te professionaliseren en sneller te kunnen innoveren, zodat wij onze klanten nog beter kunnen ondersteunen bij de implementatie en het gebruik van ProcessPro.”

CenterOne blijft onder de eigen naam en met het huidige team opereren als zelfstandig, onafhankelijk onderdeel binnen de Decos Technology Group. De accountmanagers en projectmanagers van CenterOne blijven het vertrouwde aanspreekpunt voor de klanten.




VLNR: Paul Veger (oprichter Decos), Daniël de Klerk (CEO Decos) en Peter van der Schuyt (oprichter en directeur CenterOne)

NOOT VOOR DE REDACTIE: Voor meer informatie over CenterOne en Decos, kunt u terecht op www.decos.com en www.centerone.nl. Contact voor persvragen: Suzanne van Tuijl: s.vantuijl@decos.com.

Verstreken tijd: 2 jaar en 55 dagen
Decos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo QR Connect
Logo Fixaroo
Logo BusinessCom
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Zander Labs
Logo Personal Leadership Coaching
Logo Progress Communications
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Vertiv
Logo Red Hat
Logo reichelt elektronik
Logo Becky.works
Logo NetApp
Logo Buckaroo B.V.
Logo Tesorion
Logo Brightmine
Logo Veeam Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102397 persberichten
6933 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
16405 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR