ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Meerderheid managers vindt dat het wel meevalt met de werkdruk van zijn personeel

Ruim twee op de drie zeggen medewerkers geen hoge werkdruk op te leggen

Amsterdam – Maar liefst 62 procent van de managers vindt dat het wel meevalt met de werkdruk van de medewerkers aan wie hij leidinggeeft. Dit blijkt uit onderzoek van Recharge360, ontwikkelaar van programma’s voor medewerkerswelzijn, uitgevoerd onder vijfhonderd managers die leidinggeven aan een team van tien of meer medewerkers. Het onderzoek gaat in op de rol die managers spelen bij het reguleren van de werkdruk en is uitgevoerd naar aanleiding van de verschillende alarmbellen die afgaan rondom de huidige werkdruk van werkend Nederland.

Managers vinden eigen werkdruk hoger dan die van personeel
De meeste managers vinden zelf dat zij maar een kleine rol spelen in de commotie rondom de hoge werkdruk. Zo zegt 71 procent van de leidinggevenden zijn werknemers geen hoge werkdruk op te leggen.. Als je managers vraagt de werkdruk van hun personeel te vergelijken met de werkdruk van henzelf, vinden ze dat zij het zwaarder hebben dan hun personeel. Zo heeft maar liefst twee derde (67%) het gevoel dat de werkdruk die hij ervaart hoger is dan de werkdruk die zijn personeel ervaart.

Privéomstandigheden spelen grotere rol dan werk
Een aanzienlijk deel van de managers (37%) vindt verder dat als zijn medewerkers een te hoge werkdruk ervaren, dat dan vaker te wijten is aan hun privéomstandigheden dan aan het werk. Met dit in gedachten is het niet verrassend dat de helft van de managers (48%) vindt dat het de eigen verantwoordelijkheid is van ieder personeelslid om goed om te kunnen gaan met de werkdruk.

Hidde de Vries, co-founder van Recharge360: “Niet alleen medewerkers ervaren een hogere werkdruk. Ook managers zelf, die het managen vaak nog naast hun reguliere werkzaamheden doen. Dat zorgt regelmatig voor een gebrek aan aandacht voor elkaar. Daarbij ontbreekt vaak relevante training voor managers om zaken als werkdruk te constateren, bespreekbaar te maken en te verlagen. Juist de manager vormt de eerste lijn met het personeel en kan zodoende het meest betekenen in hun ontwikkeling en succes. De juiste ondersteuning en training is dan ook essentieel voor managers om beter om te leren gaan met de werkdrukbeleving binnen hun team.”

Over het onderzoek
Het onderzoek is in opdracht van Recharge360 uitgevoerd door onderzoeksbureau PanelWizard. Voor het onderzoek zijn vijfhonderd managers ondervraagd die leidinggeven aan een team van tien of meer medewerkers.

Verstreken tijd: 2 jaar en 55 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Recharge360 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo QR Connect
Logo Fixaroo
Logo BusinessCom
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Zander Labs
Logo Personal Leadership Coaching
Logo Progress Communications
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Vertiv
Logo Red Hat
Logo reichelt elektronik
Logo Becky.works
Logo NetApp
Logo Buckaroo B.V.
Logo Tesorion
Logo Brightmine
Logo Veeam Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102397 persberichten
6933 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
16405 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl