www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Zendesk stelt nieuwe CMO en Chief Trust & Security Officer aan

Zendesk heeft een nieuwe Chief Marketing Officer en een nieuwe Chief Trust & Security Officer aangesteld. Kelly Waldher treedt aan als CMO om het bedrijf verder te helpen in de volgende groeifase die het gevolg is van de snelle adoptie van AI en steeds hogere klantverwachtingen. Vinay Patel is aangesteld als Chief Trust & Security Officer en is verantwoordelijk voor het handhaven van de hoogste beveiligingsstandaarden en het prioriteren van databescherming.

Voor zijn overstap naar Zendesk werkte Waldher drie jaar voor Google als global marketing leader voor de consumer, SMB en enterprise-afdelingen van Google Workspace. Daarvoor heeft hij ervaring opgedaan bij verschillende technologiebedrijven zoals Qualtrics en Microsoft.

CMO Waldher: “CX moet AI benutten voor betekenisvolle ervaringen”
“Het was een makkelijke beslissing om bij Zendesk aan de slag te gaan. We hebben een product dat geliefd is bij gebruikers, een geweldig merk en we zijn goed gepositioneerd om AI te integreren in een toch al naadloze productervaring”, zegt Waldher over zijn keuze. “CX bevindt zich op een punt waarop merken klantbetrokkenheid meer dan ooit waarderen, maar tegelijkertijd automatisering en AI moeten benutten om meer zinvolle en gepersonaliseerde interacties te kunnen bieden. Zendesk laat zien hoe software klantervaringen kan verbeteren door middel van een geautomatiseerde, cloud-gedreven aanpak. De opkomst van generatieve AI biedt kansen voor nieuwe en innovatieve manieren om klanten te helpen hun merk te verbeteren en nieuwe ervaringen te ontsluiten.”

Databeveiliging als topprioriteit
Patel heeft meer dan twintig jaar ervaring in de ontwikkeling van geavanceerde beveiligingsstrategieën. Voor zijn aantreden bij Zendesk was hij werkzaam als CISO bij Finastra en Citigroup. Patel over zijn doelstelling bij Zendesk: “Klanten verwachten dat hun gegevens beschermd blijven terwijl digitale dreigingen zich continu ontwikkelen. Het is de plicht van bedrijven om dat vertrouwen te behouden en te versterken. Bij Zendesk staat onze toewijding aan het handhaven van vertrouwen, transparantie en veiligheid in al onze activiteiten voorop.”

image 
Kelly Waldher

image
Vinay Patel



Over Zendesk
Zendesk heeft de missie om de complexiteit van zakendoen te vereenvoudigen en het voor bedrijven en klanten makkelijk te maken om verbindingen tot stand te brengen. Onze customer experience-software ontsluit de kracht van miljarden interacties, waardoor bedrijven rijke, betekenisvolle relaties met hun klanten kunnen opbouwen. Zendesk is opgericht in Kopenhagen, Denemarken en is tegenwoordig actief in meer dan 20 landen over de hele wereld. Kijk voor meer informatie op www.zendesk.com.

Verstreken tijd: 2 jaar en 103 dagen
Zendesk contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo QR Connect
Logo Fixaroo
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Veeam Software
Logo Pegasystems
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo KnowBe4
Logo HOB ICT Security
Logo Zander Labs
Logo Personal Leadership Coaching
Logo Progress Communications
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Vertiv
Logo Red Hat
Logo reichelt elektronik
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102402 persberichten
6934 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
16411 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl