ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Energie Beheer Nederland bouwt process management tool voor aardwarmteprojecten binnen energietransitie

Mendix-applicatie is gebouwd in drie weken en zorgt voor slimmer beheer van aardwarmteprojecten

Energie Beheer Nederland (EBN) heeft gekozen voor het enterprise low-code platform van Mendix voor het bouwen van een process management tool. De tool zorgt ervoor dat de afdeling Warmtetransitie de aardwarmteprojecten, die een belangrijke bijdrage leveren aan de energietransitie, slimmer kan beheren. De process management-oplossing werd in slechts drie weken gebouwd en zorgt ervoor dat onder meer geologen, facility engineers, business controllers en asset managers beter en efficiënter kunnen samenwerken.

Energie Beheer Nederland (EBN) is een overheidsorganisatie die zich richt op een betrouwbare en betaalbare energievoorziening en op het creëren van een duurzaam energiesysteem. De energietransitie is een belangrijke focus van de organisatie. Aardwarmte speelt hierbij een essentiële rol. “Zo wordt maar liefst 41 procent van de energie in Nederland gebruikt voor warmte”, vertelt Martin Hoff, CIO van EBN. “Projecten waarbij aardwarmte als productiemiddel voor energie wordt gebruikt, kunnen dus voor een serieuze vermindering van Co2-uitstoot zorgen.”

Informatie over vergunningen en boringen
Om te zorgen dat alle informatie die relevant is voor aardwarmteprojecten beschikbaar is voor de juiste personen en de projecten op de meest efficiënte manier kunnen worden ingericht en beheerd, had de afdeling Warmtetransitie van EBN behoefte aan een tool om hen hierbij te ondersteunen. Hierin moest alle actuele informatie over onder meer vergunningen, boringen, seismisch onderzoek, subsidies, volumes, prijzen en contracten worden samengebracht. Ook was het essentieel dat de oplossing aan zou sluiten bij de behoeften van alle medewerkers in de projectfunnel zoals geologen, reservoir engineers, facility engineers, business controllers, asset managers en marktontwikkelaars.

Hoff: “Alle benodigde data hadden we gelukkig al opgeslagen in gestructureerde applicaties in onze data-architectuur. Deze basisregistratie hebben we in de afgelopen jaren gebouwd op basis van Mendix low-code technologie en is een strategische asset voor onze organisatie. Zo kunnen we interne en externe partijen zoals het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, snel voorzien van data en analyses die nodig zijn voor effectieve besluitvorming in de energietransitie.”

Dankzij de positieve ervaringen met Mendix in de afgelopen jaren koos EBN voor het low-code platform voor het bouwen van de process management-oplossing. Mendix-partners Valcon en Magnus ondersteunden EBN hierbij. Samen met collega’s van de afdeling Warmtetransitie is gekeken naar wat er precies nodig was en is in verschillende sprints in drie weken een applicatie gebouwd. Hierbij zijn ook alle benodigde bronsystemen gekoppeld zodat men altijd werkt met de meest recente data.

“Met de nieuwe tool hebben onze collega’s nu een tool die perfect aansluit bij de praktijk en is er volledig inzicht in alle aardwarmteprojecten”, zegt Hoff. “Dit koop je simpelweg niet kant-en-klaar, zeker niet met de juiste koppelingen. Het sterke van Mendix low-code is dat je snel een brug kunt slaan tussen verschillende rollen en functies in ketenprocessen. Zo weten we zeker dat deze oplossing ons op de meest effectieve en slimme manier ondersteunt bij de transitie naar aardwarmte.”



Over Mendix
In een ‘digital-first’ wereld willen klanten in al hun behoeften worden voorzien, willen medewerkers betere tools om hun werk te doen en weten bedrijven dat ingrijpende digitale transformatie de sleutel is tot voortbestaan en succes. Mendix, de low-code motor van het Siemens Xcelerator platform, is hard op weg om het leidende platform te worden voor applicatie-ontwikkeling in het digitale enterprise-landschap. Het low-code platform van Mendix, een netwerk van partners, en uitgebreide marketplace ondersteunen geavanceerde technologische oplossingen die betrokkenheid vergroten, activiteiten stroomlijnen en IT-blokkades wegnemen. Gebouwd op de pijlers van abstractie, automatisering, cloud en samenwerking, verhoogt Mendix drastisch de productiviteit van ontwikkelaars en stelt domeinexperts in staat apps te creëren gebaseerd op hun deskundigheid. Mendix stelt ondernemingen in staat om sneller dan ooit applicaties te maken, bevordert betekenisvolle samenwerking tussen IT en domeinexperts, en geeft IT de controle over het volledige applicatielandschap. Mendix wordt steevast erkend door analisten als leider en visionair. Het platform is cloud-native, open, uitbreidbaar, flexibel en bewezen. Van kunstmatige intelligentie en augmented reality tot intelligente automatisering en native mobile; Mendix en Siemens Xcelerator vormen de basis van ‘digital-first’ ondernemingen. Het Mendix enterprise low-code platform wordt wereldwijd gebruikt door meer dan 4.000 bedrijven in 46 landen en heeft een actieve community van meer dan 300.000 ontwikkelaars die meer dan 200.000 applicaties hebben ontwikkeld.

Verstreken tijd: 3 jaar en 33 dagen
Mendix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl