ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 7 dagen geleden)
Bedrijf:

Webex bereikt als eerste samenwerkingsoplossing het hoogste niveau van de EU Cloud CoC

Cisco heeft aangekondigd dat Webex by Cisco (Webex) de eerste samenwerkings- en videoconferentieoplossing is die voldoet aan het hoogste niveau van de EU-gedragscode voor de cloud, Level 3 Adherence van de EU Cloud Code of Conduct.

De EU-gedragscode voor de cloud is een uitgebreid, transnationaal kader voor cloudserviceproviders om naleving van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van de EU aan te tonen. Het omvat transparantie, verantwoordingsplicht, gegevensminimalisatie, melding van gegevensinbreuken en rechtmatige gegevensverwerking. De EU Cloud CoC biedt aanzienlijke bescherming voor individuen wiens persoonlijke gegevens in de cloud worden opgeslagen en verwerkt. Door duidelijke verwachtingen te stellen over hoe, voor welke doeleinden en door wie persoonlijke gegevens worden verwerkt, zorgt het voor een helder kader van privacybescherming. Deze toewijding aan transparantie en verantwoordingsplicht geeft individuen meer controle over hun persoonlijke gegevens.

Cisco heeft al in 2021 besloten om de controles van de EU-gedragscode voor de cloud op te nemen tijdens de ontwerpfase van de oplossingen. Dit maakt de controles de basis voor wereldwijde vereisten op het gebied van gegevensbescherming.

“Webex by Cisco is het eerste samenwerkingsplatform dat voldoet aan het hoogste niveau van de EU Cloud Code of Conduct, en daar zijn we trots op. Met Webex kunnen klanten wereldwijd met vertrouwen rekenen op naleving van strikte, internationaal erkende privacy- en beveiligingsnormen, terwijl ze profiteren van een buitengewone hybride werkoplossing”, aldus Harvey Jang, Vice President en Chief Privacy Officer van Cisco.

Dat Webex voldoet aan niveau 3 van de EU Cloud CoC betekent dat Webex een onafhankelijke privacybeoordeling en -audit door een externe derde partij heeft ondergaan. Deze beoordeling is vervolgens geverifieerd door SCOPE Europe, het controleorgaan voor de EU Cloud CoC. Deze “two-gate-check” aanpak bevordert het vertrouwen door naleving dubbel te bevestigen.

“Het is fijn om te zien hoe de EU Cloud CoC, drie jaar naar de goedkeuring ervan, steeds meer impact heeft op de implementatie van de AVG in de cloud”, zegt Gabriela Mercuri, Managing Director van SCOPE Europe. “Het naleven van niveau 3 door Cisco Webex is een uitstekend voorbeeld van hoe een meerlaagse aanpak waarde toevoegt. Hierdoor kunnen technische en organisatorische maatregelen op elkaar worden afgestemd, terwijl er tegelijkertijd de nodige flexibiliteit wordt geboden. Dit draagt bij aan een effectieve naleving van normen over gegevensbeschermings in de cloud.”

Verstreken tijd: 3 jaar en 7 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl