www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:

5 jaar Tulp: van één merk met één hypotheek naar multi-label en multi-service leenplatform

Utrecht, 23 mei 2023 – Tulp Hypotheken is deze week precies vijf jaar op de markt. Wat begon als één merk met één product is uitgegroeid tot de Tulp Group, een multi-label en multi-service leenplatform. Naast Tulp Hypotheken is inmiddels ook het merk De Nederlandse in de buy-to-let markt toegevoegd en zijn verschillende white labels geïntroduceerd waaronder Groene Hart en bunq.

Inmiddels heeft het hypotheekbedrijf een passende hypotheek verschaft aan ruim 5000 klanten. Ook het aantal advieskantoren dat de hypotheken van Tulp in het assortiment heeft, is in de loop der jaren stevig gegroeid. Tulp Hypotheken was één van de eerste spelers in Nederland die het mogelijk maakte om jaarlijks 25% van de hoofdsom boetevrij af te lossen. Inmiddels kan dat onbeperkt uit eigen middelen. Het volledig Nederlandse bedrijf is uitgegroeid tot ruim 20 medewerkers.

Waar bij de start in 2018 Tulp zich vooral richtte op niet-NHG voor bestaande woningen, is dat inmiddels verbreed naar zowel hypotheken mét als zonder NHG en hypotheken voor aankoop, verbouwing of herfinanciering van een bestaande woning of voor de aankoop van een nieuwbouwwoning. Zo is er voor iedere doelgroep een passende oplossing.

De hypotheken die Tulp Hypotheken verstrekt worden gefinancierd door internationale investeerders. De meest recente investeerder is de Oldenburger Landesbank (OLB) uit Duitsland. De andere huidige investeerders zijn het Duitse Donner & Reuschel (onderdeel van Signal Iduna Group), Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) en HSBC. De eerste investeerders waren Natwest Markets en TwentyFour Asset Management (onderdeel Vontobel).

Pierre de Vos, CFO en medeoprichter van Tulp Hypotheken:“We hebben ons in relatief korte tijd enorm ontwikkeld. Centraal bij alles is dat we zowel onze klanten, adviseurs met wie we samenwerken én de investeerders koesteren. Met op maat gesneden hypotheken die passen bij wat de markt vraagt, kunnen we onze klanten steeds aantrekkelijke hypotheken bieden. We luisteren goed naar de adviseurs en passen ons aan hun dagelijkse processen aan. We hebben deze eerste vijf jaar een sterk trackrecord opgebouwd bij internationale investeerders.Ook dat helpt om het stabiele bedrijf dat we al zijn de komende vijf jaar nog verder uit te bouwen.”

De mijlpalen van vijf jaar Tulp Groep:
  • 2018: live met Tulp Hypotheken
  • 2020: live met De Nederlandse (hypotheken in buy-to-let markt)
  • 2021: lancering eerste Groene Vastgoedhypotheek in Nederland door De Nederlandse
  • 2022: eerste white label: Groene Hart Hypotheek (verduurzamingspropositie) exclusief voor DAK leden
  • 2022: tweede white label: Bunq Easy Mortgages
Tulp heeft een duidelijk ESG-beleid om verduurzamen te stimuleren en ondersteunt maatschappelijke doelen zoals vanaf de start Habitat for Humanity en ook de Team NL rolstoelhandballers.

Verstreken tijd: 3 jaar en 34 dagen
Tulp Group contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR