ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 8 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Deepr

Nutanix introduceert Project Beacon: Platform-as-a-Service voor de hybride multicloud

Nutanix wil ontwikkelaars in staat stellen applicaties eenmaal te ontwikkelen en overal te laten draaien

.NEXT Conference Chicago, 10 mei 2023 - Nutanix, leider in hybride multi-cloud computing, kondigt een portfolio van datacentrische Platform-as-a-Service-diensten (PaaS) aan onder de naam Project Beacon. Het bedrijf wil deze diensten op zowel Nutanix als de native public cloud beschikbaar maken. Project Beacon koppelt de applicatie en data los van de onderliggende infrastructuur en stelt ontwikkelaars in staat om applicaties slechts eenmaal te ontwikkelen en overal te laten draaien.

Volgens de Enterprise Cloud Index verwacht 75% van de IT-teams de komende één tot drie jaar gebruik te maken van meer dan één IT-infrastructuur - waaronder on-premises, de public cloud of de edge. Het verplaatsen van applicaties naar een andere omgeving is momenteel mogelijk op de infrastructuurlaag. De PaaS-diensten die veel organisaties gebruiken om ontwikkelaars te helpen met het sneller ontwikkelen en leveren van applicaties, veroorzaken echter lock-in omdat ze gebonden zijn aan specifieke public clouds. Dit leidt tot hoge overstapkosten als men applicaties wil verplaatsen naar een meer geschikte omgeving. Project Beacon wil daar verandering in brengen.

“Project Beacon is onze visie om ontwikkelaars de mogelijkheid te bieden om applicaties eenmaal te ontwikkelen en ze overal te draaien door datacentrische PaaS-diensten te leveren die niet langer gebonden zijn aan één infrastructuurleverancier”, zegt Rajiv Ramaswami, President & CEO bij Nutanix. “We hopen dat bedrijven de voordelen van hybrid multi-cloud volledig omarmen; niet alleen op de infrastructuurlaag maar ook op de datalaag van applicaties.”

Als onderdeel van Project Beacon wil Nutanix de platformdiensten leveren waar veel organisaties op vertrouwen, met een enkele API en console, geïntegreerd met Kubernetes container-orkestratie en consistent beheer voor alle omgevingen. Deze suite van datacentrische platformdiensten wordt gekenmerkt door consistent en vereenvoudigd beheer, automated mobility, porteerbare licenties, self-service voor ontwikkelaars en ingebouwde security en governance voor cloud operations-teams. Ontwikkelaars hebben - zowel in native public cloud, on-premises als aan de edge - toegang tot deze suite terwijl operationele teams de volledige controle behouden over data governance, compliance en databescherming.

“Enterprise Kubernetes-platform Red Hat OpenShift helpt klanten overal elke applicaties te kunnen ontwikkelen, implementeren en beheren”, zegt Matt Hicks, President en Chief Executive Officer van Red Hat. “Met Project Beacon bouwt Nutanix voort op onze missie van datacentrische platformdiensten die consistent en overal worden geleverd. Hierdoor wordt de keuze van de klant op de open hybride cloudplatforms van Red Hat verder uitgebreidt met de geavanceerde datadiensten van Nutanix."

Nutanix begint met de basis van alle apps: database-services. Als onderdeel daarvan wil het bedrijf de klantvoordelen van de Nutanix Database Service-oplossing (NDB) uitbreiden als een beheerde dienst in de public cloud. Deze managed service op native public cloud-infrastructuur bouwt voort op de NDB database-automation- en beheerervaring die al beschikbaar is op Nutanix Cloud Infrastructure (NCI).

Nutanix breidt vanaf daar uit naar de populairste datacentrische platformdiensten, zoals streaming, caching en search. Het doel is om alle belangrijke elementen te leveren die nodig zijn om moderne applicaties te bouwen, zodat ontwikkelaars niet afhankelijk zijn van oplossingen waarmee ze vastzitten aan één enkele infrastructuur.

“Organisaties vertrouwen op public cloud-diensten om sneller en innovatiever te kunnen ontwikkelen. Er moeten echter ook compromissen worden gesloten, zoals voor complexiteit, kosten, vendor lock-in en meer”, zegt Dave Pearson, IDC RVP voor Infrastructure Systems, Platforms en Technologies. “Met Project Beacon vermindert Nutanix de kans op lock-in en vergroot het de eenvoud van applicatieontwikkeling met uniform beheer, automated mobility en de mogelijkheid om applicaties eenmaal te ontwikkelen en ze in te zetten op de juiste infrastructuur.”

Meer informatie over Project Beacon is hier beschikbaar.
Recent van Nutanix  
Nutanix introduceert NKP Metal, voor bare-metal Kubernetes-omgevingen

Nutanix breidt Elevate Service Provider Program uit met nieuwe cloudmogelijkheden en migratieprogramma’s

Nutanix levert compleet platform voor het Agentic-AI-tijdperk

Verstreken tijd: 3 jaar en 8 dagen
PR contact  

Logo Deepr
Nutanix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl