www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:

Lavide kondigt hervatting van de beurshandel aan

9 mei 2023 11:30: uur

Hervatting beurshandel

Lavide Holding NV (‘Lavide’) is verheugd om aan te kondigen dat de handel in haar aandelen hervat kan worden. Lavide dankt Euroclear Nederland voor haar inspanningen om de handel te willen faciliteren. Euronext heeft inmiddels besloten om de handel weer van start te laten gaan per woensdag 10 mei 2023 9:00 uur.

Lavide is volop bezig met een listing transfer.
Op 3 mei jl. heeft Euronext Lavide geïnformeerd dat het het delistingproces van Lavide van de effectenbeurs van Euronext Amsterdam is gestart. 3 november 2023 zal de laatste handelsdag zijn. Lavide is in goed overleg met Euronext Amsterdam om een transfer van een notering in Amsterdam naar een alternatieve Euronext-beurs in Brussel of Parijs te bewerkstelligen. Lavide meent dat vanuit haar huidige situatie de markten van Euronext Growth of Access, beter passen bij het bedrijf. Niettemin behoudt het zich alle rechten voor terzake van haar notering in Amsterdam.
Lavide heeft van meerdere Listing Sponsors offertes mogen ontvangen voor het begeleiden van het toelatingsproces aan een Growth of Access markt van Euronext in Brussel of Parijs. Dit proces zal worden gestart zodra Lavide een Paying Agent aan zich heeft kunnen verbinden. Paying Agents zijn ook in Frankrijk en België niet royaal beschikbaar en dit blijft dus een risico voor Lavide. Lavide zal de markt hierover informeren bij nieuwe ontwikkelingen. Daarnaast is Lavide in gesprek met een Frans accountantskantoor over controle van haar laatste jaarrekeningen. Lavide heeft inmiddels ook weer toegang tot het betalingsverkeer weten te verkrijgen door het openen van twee betaalrekeningen bij financiële instellingen.

Jaarvergadering op 26 juni a.s.
Binnenkort zal Lavide overgaan tot de oproeping van haar jaarvergadering die op 26 juni wordt gehouden. Daarin zal onder meer het jaarverslag 2022 worden besproken, dat Lavide op haar website heeft gepubliceerd op 30 april jongstleden. Lavide rapporteert over 2022 geen omzet en een verlies van €214.000. Lavide is daarom afhankelijk van externe financiers. De op 27 februari jl. aangekondigde kredietfaciliteit van € 350.000 is inmiddels in werking getreden tegen de destijds genoemde voorwaarden. De faciliteit blijft alleen beschikbaar zo lang er zicht is op een succesvolle doorstart. Lavide brengt in herinnering dat het voor ten minste € 5 miljoen aan commitmentverklaringen heeft ontvangen van investeerders, die zullen instappen zodra er zekerheid is dat de beursnotering behouden zal blijven.
Recent van Lavide Holding N.V.  
EGM 17 June 2026: Shareholders Adopt 2025 Annual Accounts and Receive Business Update on Strategic Progress

Triple Finance Group tekent intentieverklaring voor financiering Europese NVIDIA GPU AI-infrastructuur

Lavide kondigt goedkeuring prospectus aan

Verstreken tijd: 3 jaar en 56 dagen
Lavide Holding.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
Logo ENGIE
Logo Exact
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103868 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17548 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl