Als wereldwijde aanbieder van cyber security diensten wordt mnemonic erkend voor zijn Managed Detection & Response Services (MDR). Met het vooruitstrevende ecosysteem genaamd Argus helpt mnemonic klanten om hun bedrijfsmiddelen te beschermen tegen steeds geavanceerdere security dreigingen. Met meer dan 300 medewerkers blijven we een van de grootste pure-play security bedrijven in Europa.
Uitbreiding in Nederland
Aangezien zowel
onze partnerships als klantenbestand snel groeien in Nederland, is het gedreven en getalenteerde Benelux-team in Utrecht op zoek naar nog meer leuke collega's.
Anne Karine Hafkamp, Sales Director Benelux, is werkzaam op het kantoor van mnemonic in Utrecht. Ze legt uit dat het multidisciplinaire team klaar staat om nieuwe collega’s te verwelkomen:
"We zijn enthousiast over de werkomgeving die we hebben gecreëerd met een hoog niveau van vertrouwen in onze mensen. In de loop van de tijd hebben we erkend dat het bouwen van een omgeving die autonomie en voortdurende ontwikkeling aanmoedigt, een belangrijke succesfactor is voor ons team. Ze vertelt: Als je een teamspeler bent, gemotiveerd door het oplossen van complexe cyber security uitdagingen, kijken we uit naar je sollicitatie."
Meer dan 15 nieuwe posities in Utrecht
mnemonic is aan het opschalen met veel nieuwe cyber- en infosec-functies, waaronder in de richting van,
Cyber Threat Intelligence (CTI), Cloud, Network Security, and Pre-sales /Customer Success.
Open sollicitaties stellen we ook op prijs als je profiel niet 100% matcht!
Voor vragen over onze activiteiten in Nederland, neem gerust contact op met:

Anne Karine Hafkamp
Sales Director Benelux
annekarine@mnemonic.io
+316 2293 1543