www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 106 dagen geleden)
Bedrijf:

INTERSTELLAR benoemt Niels Batstra tot CFO

Delft, 1 februari 2023 - IT-dienstverlener INTERSTELLAR heeft Niels Batstra RC benoemd tot Chief Financial Officer. In deze rol vormt hij samen met David Schaap (CTO), Maarten van Montfoort (CEO) en Christie Eijkelkamp (COO) de groepsdirectie van de elf samenwerkende ondernemingen in de INTERSTELLAR-collectie.

Platformorganisatie
INTERSTELLAR werd in januari 2021 opgericht en bestaat inmiddels uit elf IT-ondernemingen. Op dit moment wordt er hard gebouwd aan de volgende groeifase in de buy-and-build strategie. In deze fase staat het vormen van een platformorganisatie centraal, waarbij de onderlinge samenwerking geïntensiveerd wordt, waardoor klanten van een uitgebreidere dienstverlening kunnen profiteren. Het vierkoppige directieteam heeft de ambitie om de kennis die in de groep aanwezig is te combineren, producten en serviceverlening op elkaar af te stemmen, gezamenlijke standaarden te gebruiken en schaalvoordelen te creëren. Hierdoor wordt INTERSTELLAR wendbaarder en kan de groep sneller nieuwe producten en diensten ontwikkelen om zo nog relevanter te zijn voor haar klanten.

Slagvaardigheid en schaalbaarheid
Niels (50) is onder andere aangesteld om de structuur van deze platformorganisatie neer te zetten, zodat er meer slagvaardigheid en schaalbaarheid ontstaat en klanten nog beter geholpen kunnen worden. Voor zijn aanstelling werkte hij zestien jaar op interim-basis in verschillende rollen. Zo vervulde hij vaak de rol van CFO, maar had hij ook diverse leidende rollen op het gebied van transformatie en IT-implementaties. Hij zorgde bij Interxion, later overgenomen door Digital Realty, bijvoorbeeld voor de standaardisatie van de financiële Europese werkprocessen voor twaalf landen. Daar creëerde hij ook een nieuw operating model als basis voor de implementatie van een nieuw ERP-pakket. Bij Dept. werd hij betrokken bij de buy-and-build strategie en de integratie van de gekochte ondernemingen.

Niels Batstra over zijn aanstelling: ‘Bij INTERSTELLAR heb ik de uitdaging gevonden die mij op het lijf geschreven is. Het is een organisatie met een enorme innovatiekracht en ontzettend veel talent. Ik kijk er erg naar uit om mee te werken aan een structuur waarmee we dit talent zo optimaal mogelijk in kunnen zetten voor onze klanten. Het is niet voor niks dat ik na zestien jaar mijn zelfstandige werkzame leven opzeg voor deze vaste baan, die zo goed bij mij en mijn ambitieniveau past.’

Klaar voor de volgende stap
David Schaap en Maarten van Montfoort stonden in 2021 aan de basis van INTERSTELLAR. In 2022 trad Christie Eijkelkamp al toe als Chief Operating Officer (COO). Ook zij heeft een trackrecord als het gaat om het bouwen van platformorganisaties en het integreren van een divers productaanbod. Met de aanstelling van Niels is het directieteam compleet en klaar voor de volgende stap in de groei.

Maarten van Montfoort licht toe: ‘Na twee jaren die vooral in het teken stonden van buy, focussen we ons nu meer op build. We hebben zoveel talent binnen de verschillende ondernemingen. Om dit talent optimaal in te zetten voor onze klanten, willen we onze krachten steeds meer gaan bundelen, op allerlei vlakken. De kennis, ervaring en drive van Niels geven deze volgende stap in onze groei een enorme boost. Ik kijk er erg naar uit om met dit team onze ambities voor 2023 en daarna waar te maken.’



Over INTERSTELLAR
Onder de paraplu van INTERSTELLAR opereren de IT-dienstverleners Solimas, Exite ICT, DataByte, Datamex en CSN Groep. De andere ondernemingen in de collectie, namelijk Ask Roger, Q-Conferencing, Fundaments, SCCT, DataExpert en Pinewood, zijn specialisten op het gebied van collaboration, cloud en security. De collectie van het in januari 2021 opgerichte INTERSTELLAR, is het afgelopen jaar gegroeid naar elf deelnemingen, meer dan 650 medewerkers, 170 miljoen omzet en vijftien vestigingen. De ondernemingen van INTERSTELLAR bedienen gezamenlijk meer dan 11.000 klanten. Kijk voor meer informatie op www.thisisinterstellar.com.



Meer informatie voor de pers
Kind Ronin
Maartje van Oeveren
Maartje@kindronin.com
06-43440042
Recent van Interstellar Group  
Interstellar Group benoemt Edwin van Korlaar tot Group Sales Director

Interstellar Group lanceert nieuw IT-kennisevent Fusion Forward met keynote van Alexander Klöpping

Felton gaat verder als Interstellar

Verstreken tijd: 3 jaar en 106 dagen
Interstellar G.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl