www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Netwerkbedrijf Glaspoort optimaliseert planning glasvezelprojecten met Bizzomate

Mendix low-code applicatie vergroot grip en controle op honderden projecten in heel Nederland

Bizzomate, specialist in software-oplossingen voor het digitaliseren en optimaliseren van bedrijfsprocessen, heeft een applicatie ontwikkeld voor Glaspoort, een netwerkbedrijf dat glasvezelaansluitingen aanlegt en beheert. De applicatie, op basis van Mendix low-code, laat de status zien van de honderden glasvezelprojecten die het bedrijf momenteel uitvoert in heel Nederland. Glaspoort heeft hierdoor meer inzicht in projecten en kan partners efficiënter aansturen.

1,2 miljoen aansluitingen in vijf jaar
Pensioenfonds ABP en telecomprovider KPN vormen de drijvende krachten achter Glaspoort, een initiatief dat ruim anderhalf jaar geleden werd opgericht met als doel glasvezel voor iedereen beschikbaar te maken. Daarom wil Glaspoort in de komende 5 jaar 1,2 miljoen glasvezelaansluitingen realiseren in kleinere gemeenten, landelijke gebieden en bedrijventerreinen in heel Nederland.

De projectorganisatie van 28 mensen beheert momenteel glasvezelprojecten op meer dan 200 plekken in Nederland. Externe partners leggen de glasvezelnetwerken aan. Om Glaspoort meer overzicht te geven over de status, taken en mijlpalen van de projecten ontwikkelde Bizzomate in acht weken ‘Liberation’, een applicatie op basis van Mendix low-code. De applicatie is cruciaal om de projecten zo efficiënt mogelijk te laten verlopen en de doelstellingen te realiseren.

‘Liberation’-applicatie brengt alle data samen
De applicatie fungeert als ‘single source of information’ waar alle data over de lopende glasvezelprojecten te vinden zijn en waar alle project management officers, controllers, en productieleiders gebruik van maken. Een dashboard geeft het management inzicht in de status van alle projecten. Daarnaast laat een budgetmodule zien of projecten binnen budget blijven. De applicatie is in korte tijd een belangrijk onderdeel geworden in de aansturing van de dagelijkse werkzaamheden van ruim duizend medewerkers.

Martin Wanschers, COO bij Glaspoort: “We zijn met Bizzomate in zee gegaan omdat we wisten wat we in huis haalden met hun kennis en expertise van het digitaliseren van bedrijfsprocessen. De nieuwe applicatie die ze hebben ontwikkeld, stelt ons in staat om transparant en voorspelbaar om te gaan met onze projecten. We zijn nu richting onze bouwpartners veel meer in control dan anderhalf jaar geleden toen we startten met dit project. Zo kunnen we vanuit Glaspoort projecten en partners beter en efficiënter aansturen. Deze nieuwe applicatie brengt ons dan ook aanzienlijk dichter bij ons doel om binnen 5 jaar 1,2 miljoen glasvezelaansluitingen te realiseren.”

Henry Kraaijenbos, partner bij Bizzomate: “Bij Bizzomate zijn we niet bang om onze klanten flink te challengen over de business waarde die een applicatie moet gaan leveren. Dit levert uiteindelijk betere applicaties op die ook écht worden gebruikt. Dit geldt ook voor de Mendix low-code applicatie die we hebben ontwikkeld voor Glaspoort. Met deze applicatie heeft Glaspoort op elk moment inzicht in de status van projecten, weten ze wie welke acties moet uitvoeren, op welke termijn en met welk budget. Zo kan Glaspoort partners efficiënter aansturen en projecten op tijd en binnen budget afronden. En dat is precies de toegevoegde waarde die we klanten met onze applicaties willen bieden.”

Toegang voor externe partners
Momenteel wordt de applicatie dagelijks gebruikt door medewerkers van Glaspoort. In de toekomst wil Glaspoort ook externe partners toegang geven tot de nieuwe centrale omgeving. Zo wordt het ook voor hen inzichtelijk wat de status is van projecten en welke aanvullende input nodig is. Hierdoor kunnen ook zij tijdig bijsturen en kunnen bewoners en ondernemers nog sneller worden aangesloten op het duurzame glasvezelnetwerk van Glaspoort.

image

image

Verstreken tijd: 3 jaar en 91 dagen
Bizzomate contact  

+31 0 43 311 05 70
www.bizzomate.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu