www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Kwart IT'ers werkt bij organisatie die nieuwe technologieën niet op de voet volgt

IT’ers vinden het belangrijk om van collega’s te kunnen leren

Utrecht – Maar liefst 25 procent van de IT'ers zegt bij een organisatie te werken waarniemand de nieuwste technologieën op de voet volgt. Dit blijkt uit onderzoek van IT-consultancy organisatie Axxes, onder bijna 600 IT'ers. Het gebrek aan interesse is opvallend, aangezien 88 procent van de IT'ers het belangrijk vindt om bij een bedrijf te werken dat openstaat om met nieuwe technologieën te werken. Een gebrek aan innovatie kan ervoor zorgen dat IT-professionals uitkijken naar een andere baan, en dat willen bedrijven te allen tijde voorkomen.

Maar welke technologieën gebruiken bedrijven dan momenteel? De drie belangrijkste technologieën waar op dit moment mee gewerkt wordt, zijn: de cloud (82%), open source tools (44%), devops (39%) en data science (37%). Deze laatste zien we binnen drie jaar zelfs doorgroeien naar 40 procent.

Werken met nieuwe technologieën
Naast werken met innovatie technologieën, is het voor IT-organisaties belangrijk om ontwikkelingen in de sector nauwlettend in de gaten te houden om daarmee hun kennis up-to-date te houden. Dat wordt helaas nog lang niet altijd organisatiebreed gedaan: maar liefst één op de vijf (21%) IT'ers stelt dat hun organisatie op het gebied van IT-kennis zou achterlopen als hij of zij niet in dienst zou zijn.

Delen van kennis
IT-professionals vinden het belangrijk dat hun collega’s en organisatie zich interesseren in het IT-speelveld. Door bijvoorbeeld mee te gaan met de trends in de markt of kennis te hebben van innovatieve technologieën. Maar liefst 87 procent van de IT'ers geeft dan ook aan dat zij niet de enige binnen hun organisatie willen zijn met kennis over het vakgebied. Dat blijkt ook uit het feit dat eenzelfde percentage (87%) het belangrijk vindt om te kunnen samenwerken met collega’s waar zij van kunnen leren.

Roel van Heurck, Business Lead Nederland bij Axxes: “Uit ons onderzoek blijkt dat een relatief groot deel van de Nederlandse organisaties nieuwe en relevante technologieën niet op de voet volgt. Zonde, want hierdoor loop je niet alleen als organisatie achter op IT-gebied, maar ben je ook een minder aantrekkelijke werkgever voor IT'ers. Daarnaast zien we dat IT'ers vaak worden gezien als solisten, terwijl zij juist behoefte hebben aan samenwerking en kennisdeling. Het is belangrijk om dit als werkgever te faciliteren en ook stil te staan bij activiteiten die helpen om kennisdeling te stimuleren om zo de beste werkgever voor jouw werknemers te zijn.”

Verstreken tijd: 3 jaar en 151 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Axxes contact  

+31 303 07 54 52
www.axxes.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl