ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (2 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

Nederlandse Superconnectors netwerk diner tijdens MWC in Barcelona

Op maandag 27 februari 2023 vindt wederom in Barcelona, tijdens het Mobile World Congress (MWC) en het startup event 4YFN, een Nederlandse netwerk event met borrel en diner plaats. Dit jaar is er een vernieuwd format met als thema Superconnectors, dat mede wordt mogelijk gemaakt door BTG, Dutch IT Media (Dutch IT Channel & Dutch IT Leaders), Superconnectors, NBSO, Provincie Zuid-Holland en Innovation Quarter. Dit event is interessant voor IT-leiders, managers, changemakers en policymakers. Zij kunnen zich nu gratis inschrijven.

Danny Frietman, mede-initiatiefnemer en moderator van Dutch IT Channel en Dutch IT Leaders: “Superconnectors biedt kansen voor jonge bedrijven om moeilijk bereikbare experts met geweldige netwerken te ontmoeten. Op maandag 27 februari 2023 start op een inspirerende plek, de Social HUB in Barcelona, het Superconnectors event tot 19.00 wat georganiseerd wordt door Alex Broekman (alex@superconnectors.io). Aansluitend vindt een ‘invite-only’ diner plaats voor een selectie groep Nederlandse gasten. Het diner is voor maximaal tachtig gasten van de Nederlandse delegatie, Na inschrijving, volgt een persoonlijke bevestiging vanuit de organisatoren waarna uw deelname is bevestigd.”

Alex Broekman, Programmadirecteur Superconnectors: “Superconnectors is een evenement waar startups en scale-ups met behulp van een Superconnector de juiste connectie, oplossing of ingang kunnen vinden voor hun meest kritische vraag. Dit kan een kennismaking zijn met iemand in een specifieke markt, met de juiste investeerder, met iemand met unieke kennis of iemand met uitzonderlijke toegang tot talent Oprichters pitchen hun meest kritische vraag aan een groep Superconnectors. De Superconnectors strijden vervolgens om de beste verbinding om hun vraag op te lossen! De startups beslissen wie het beste kan helpen. Ik zie u graag op 27 februari!”

Schrijf u nu in via deze link.


Voor Superconnectors is er plek voor maximaal dertig Superconnectors (mensen met grote netwerken) om te luistern naar zeven startups en te helpen met connecties. Bent u eventueel geïnteresseerd om mee te doen? We kijken dan op basis van wat de Startups het meeste nodig hebben welk profiel het beste past. Mocht u interesse hebben zal er naderhand contact op worden genomen. Voor meer informatie: www.superconnectors.io
  • Event: Nederlandse Superconnectors netwerk diner tijdens MWC in Barcelona
  • Datum: Maandag 27 februari
  • Tijdstip: 17.00-21.00 uur
  • Locatie: Social HUB, Barcelona - C. Cristobal de Moura 49, 08019, Barcelona
  • Kosten: Geen
  • Inschrijven: Schrijf u nu in via deze link.
Meer informatie: www.superconnectors.io of neemt contact op met:

Sarah van Ommen, Partner Content Manager Dutch IT Media
T. +31623450366
E. sjvommen@dutchitchannel.nl


Geplaatst:
Verstreken tijd: 2 jaar en 63 dagen
Dutch IT Chann.. contact  

Logo Dutch IT Channel
  Witold Kepinski
  06-41003906
  w.kepinski@dutchitchannel.nl
  www.dutchitchannel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Vultr
Logo Exotec
Logo NetApp
Logo GLS Netherlands
Logo Pegasystems
Logo Pegasystems
Logo Personio
Logo SAS Nederland
Logo Fortino Capital
Logo Protime BV
Logo Buckaroo B.V.
Logo Visma YouServe
Logo Xerox
Logo EZVIZ
Logo AVM GmbH
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100856 persberichten
6784 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15440 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR